خانه » Netflix بازی فورتنایت را رقیب خود می‌داند

Netflix بازی فورتنایت را رقیب خود می‌داند

Netflix

اخیراً طی مصاحبه‌ای مسئولین Netflix اعلام داشتند که فورتنایت رقیب بسیاری بزرگی برای آن‌ها بوده است. رقیبی حتی بزرگ‌تر از HBO. همچنین نتفلیکس معتقد است که در صورت وجود نداشتن بازی فورتنایت٬ شرایط این کمپانی بهتر می‌بود و سودهی بهتری داشت. در ادامه برای اخبار تکمیلی همراه وب سایت نوین اسپات باشید.

در آخرین سه ماه سال ۲۰۱۸ مشخص شد که Netflix ده درصد صفحه‌ی تلویزیون بینندگان آمریکایی را مشغول کرده است. این کمپانی در هر روز ۱۰۰ میلیون ساعت تماشا می‌شود که اگر بخواهیم از نظر هر شهروند آمریکایی که مخاطب این شبکه است آن را تخمین بزنیم٬ می‌هوان گفت ۱ بیلیون ساعت در هر روز میهمان خانه‌های مردم می‌باشد. در این آمار ۱۲۰ میلیون خانه فرض شده است. در هر محله ۴ خانه و دو عدد تلویزیون در نظر گرفته شده است. با این آمار‌های شکفت انگیز٬ Netflix هنوز هم راضی نیست! این کمپانی معتقد است که فورتنایت رقیب سرسختی برای اوست. حتی سرسخت‌تر از شبکه‌ی HBO.

امروزه‌ مارکت‌های زیادی برای جلب توجه مشتری‌ها فعالیت می‌کنند. به همین دلیل رقابت برای این‌طور کمپانی‌ها سخت‌تر شده است. در این میان Netflix به خوبی رشد کرده و توانسته خود را به عنوان یکی از برترین شبکه‌ها معرفی کند. اما این کمپانی موفقیت را تنها در یک چیز می‌داند آن هم افزایش روزانه‌ی مخاطبان!!! می‌باشد به همین دلیل است که تمام شبکه‌ها به دنبال طراحی و ساخت سرویس‌های استریم هستند. با رشد و نمو این شبکه‌ها مردم می‌توانند فیلم‌های با کیفیت بیشتری را مشاهده کنند. ولی خب هر انسانی در روز ۲۴ ساعت وقت دارد و نمی‌تواند همه‌ی وقت خود را صرف یک شبکه‌ی بکند. این‌جاست که نتفلیکس فورتنایت را رقیب و مسبب کاهش سود خود می‌نامد. عنوان جدید اپیک گیمز توانسته مرز‌ها را بشکند. با گسترش وسائل دیجیتالی و گوشی‌های همراه قدرتمند این بازی توانسته جایگاه خود را بیش از پیش در میان مخاطبین مستحکم کند.

از آن طرف Netflix با راه اندازی سیستم استریم خود توانسته گام‌های بسیاری مثبتی در جهات پیشرفت این تکنولوژی بردارد. آخرین فیلم قابل استریم این شبکه یعنی Black Mirror: Bandersnatch به محبوبیت و بازدید بالایی دست یافت. سیستمی که به مخاطب اجازه‌ی انتخاب در فیلم را می‌دهد Branch Manager نام دارد. در حال حاظر این سیستم توانسته خط‌های میان بازی‌های کامپیوتری و فیلم را کم رنگ کند. باید منتظر ماند و مشاهده کرد که این تکنولوژی در آینده چگونه پیشرفت خواهد کرد. شما عزیزان می‌توانید نظرات خود را راجع به این مطلب با ما در میان بگذارید.

رای بدهید!

0 0

ارسال دیدگاه

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش های مورد نیاز مشخص شده اند *

شما می توانید از این ها استفاده کنید HTMLبرچسب ها و ویژگی ها: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>