خانه » رونمایی از ۲۰۱۹ Need for Speed در تاریخ ۲۳ مرداد

رونمایی از ۲۰۱۹ Need for Speed در تاریخ ۲۳ مرداد

Need for Speed

انتظارات در شرف به اتمام رسیدن است. کمتر از سه روز دیگر رونمایی رسمی از نسخه‌ی جدید Need for Speed صورت می‌گیرد. الکترونیک آرتز به صورت رسمی چنین خبری را اعلام نمود و در وب سایت خود ثانیه شماری را برای معرفی نسخه‌ی جدید نید فور اسپید قرار داد. این عنوان در تاریخ نامشخصی در سال 2019 انتشار خواهد یافت. در ادامه برای اخبار تکمیلی همراه وب سایت نوین اسپات باشید.

متاسفانه تا به امروز اطلاعات چندانی درباره‌ی Need for Speed سال ۲۰۱۹ منتشر نشده. چندی پیش شایعه‌ای حول محور عنوان مذکور انتشار یافت. بر اساس شایعات، یکی از خرده فروشان اظهار داشته که جدیدترین نسخه‌ی Need For Speed با پسوند Heat عرضه خواهد شد. به هر حال تا ۲ روز دیگر همه چیز (از جمله پسوند و تاریخ عرضه و …) مشخص خواهد شد. احتمال می‌رود که یک یا دو روز پس از معرفی، تریلری از گیم پلی بازی انتشار یابد.

مواردی راجع به Need for Speed روشن شده. برای مثال، متوجه شدیم که توسعه دهندگان در صدد افزایش میزان شخصی سازی و تعداد ماشین‌ها هستند. به هر حال این المان یکی از مهم‌ترین عناصر نید فور اسپید و به صورت گسترده‌تر،‌ هر بازی ریسینگ دیگری شناخته می‌شود. هچنین مطلع شدیم که نید فور اسپید امسال، بازگشت فانتزی جذاب مسابقات خیابانی به همراه دخالت پلیس‌های می‌باشد. مانند آن چه در Hot Pursuit تجربه کردیم. تاریخ عرضه‌ی احتمالی بازی نیز در پاییز سال ۲۰۱۹ پیش بینی شده. الکترونیک آرتز سال پر مشغله‌ای را پیش روی خود دارد. عنوان جدید و مورد انتظار استدیو‌ی ریسپاون یعنی Star Wars Jedi: Fallen Order نیز در پاییز سال ۲۰۱۹ برای پلی استیشن ۴ و اکس باکس وان و کامپیوترهای شخصی عرضه خواهد شد. مثل همیشه می‌توانید نظرات خود را راجع به این مطلب در بخش کامنت‌ها با ما به اشتراک بگذارید. رونمایی از نسخه‌ی جدید نید فور اسپید در تاریخ ۱۴ آگوست سال 2019 (23 مرداد ماه)  صورت خواهد گرفت.

رای بدهید!

1 0

ارسال دیدگاه

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش های مورد نیاز مشخص شده اند *

شما می توانید از این ها استفاده کنید HTMLبرچسب ها و ویژگی ها: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>