خانه » بازی ویدئویی سریال Narcos ساخته خواهد شد

بازی ویدئویی سریال Narcos ساخته خواهد شد

یک بازی ویدئویی بر اساس زندگینامه دلال مواد مخدر مشهور پابلو اسکوبار ساخته خواهد شد. سازنده این عنوان که برایش نام Narcos نهاده قرار است اقتباسی از سریال نتفلیکس که با همین نام پخش می شود به عمل بیاورد و هنوز مشخص نیست که ساختار این بازی چگونه خواهد بود و اینکه با چه نوع اقتباسی مواجهیم معلوم نشده است. استودیو سازنده این بازی یعنی Kuju اعلام کرده که به دنبال ساخت عنوانی هستند که بتواند به مانند سریال تلویزیونی مذکور هیجان انگیز و اکشن باشد. این استودیو قرار شده تا بازی اش را در سال ۲۰۱۹ برای پلتفرم های XboxOne,PC,Nintendo SwitchوPS4 عرضه نماید.

نوشته شده توسط
ای بهمن ,مرا دفن کن..بگذاردیگر حرفی ازهیچ موجودی نباشد...و ازجهانی که باید ترکش کرد...و از جهانی که باید به آن رسید..تا که همه چیز تمام شود.جهانها.موجودات...کلمات و بیچارگی و بیچارگی و بیچارگی..

رای بدهید!

0 0

ارسال دیدگاه

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش های مورد نیاز مشخص شده اند *

شما می توانید از این ها استفاده کنید HTMLبرچسب ها و ویژگی ها: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

رمز فراموش شده

لطفا نام کاربری یا آدرس ایمیل خود را وارد نمایید. شما یک لینک برای ایجاد یک رمز عبور جدید از طریق ایمیل دریافت خواهید کرد.