دنبال کردن افزودن به علاقه مندی
77
PC
(Metacritic)
83
PS4
(Metacritic)
87
XONE
(Metacritic)
80
Switch
(Metacritic)
خانه » کازپلی زیبای Noob Saibot از بازی Mortal Kombat

کازپلی زیبای Noob Saibot از بازی Mortal Kombat

در گذشته کازپلی‌های زیادی را با شما به اشتراک گذاشتیم. امروز نیز یکی دیگر از کازپلی‌های هنرمندان را برای شما آماده کرده ایم. محبوبیت کاراکتر نوب سایبات غیر قابل انکار است. این شخصیت با طراحی بی‌نظیر و قدرت‌های مختلف توانسته طرفداران بسیار زیادی را در فرنچایز Mortal Kombat بدست آورد. در ادامه برای مشاهده‌ی تصاویر کازپلی‌های زیبای خانم Justyeliz با وب سایت نوین اسپات همراه باشید.

هنوز از حضور نوب سایبات در نسخه‌ی یازدهم Mortal Kombat مطمئن نیستیم ولی می‌دانیم که طرفداران برای حضور این شخصیت در این نسخه لحظه شماری می کنند. این بار خانم Justyeliz دست به کار شده و این شخصیت محبوب را برای ما جان بخشی کرده است. این گیمر استرالیایی استعداد ویژه‌ای در انجام این حرفه داراست. با مشاهده‌ی تصاویر زیر می‌توانید متوجه منظور بنده بشوید (البته تمام تصاویر مربوط به نوب سایبات نیستند و در آن‌ها کازپلی‌های اسکورپین٬ دیگر شخصیت محبوب این مجموعه دیده می‌شود)

 نوب سایبات در حقیقت همان بی هان٬ برادر کشته شده‌ی ساب زیرو می‌باشد. طی خصومت‌های شخصی‌ای که اسکورپین با ساب زیرو داشت٬ بی هان کشته می‌شود و پس از آن جادوگر پلید سری مرتال کامبت٬ یعنی کوان چی٬ بی هان را به‌صورت نوب سایبات زنده می‌کند. شاید کمی عجیب باشد که یه زن٬ کازپلی شخصیت‌‌های خشنی مانند اسکورپین و نوب سایبات را انجام داده باشد. به هر حال این کار با ظرافت تمام و نتیجه‌ای عالی انجام شده. به تازگی شایعاتی در خصوص شخصیت‌های نسخه‌ی یازدهم Mortal Kombat منتشر شده است که می‌توانید در این لینک٬ اطلاعات بیشتری را درباره‌ی آن کسب کنید.

رای بدهید!

1 0

۱ دیدگاه

  1. به به عجب کاراکتری این خانوم خیلی خوب تونسته من رو به شخصیت noob saibot علاقه مند کنه

    0
    پاسخ

ارسال دیدگاه

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش های مورد نیاز مشخص شده اند *

شما می توانید از این ها استفاده کنید HTMLبرچسب ها و ویژگی ها: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

رمز فراموش شده

لطفا نام کاربری یا آدرس ایمیل خود را وارد نمایید. شما یک لینک برای ایجاد یک رمز عبور جدید از طریق ایمیل دریافت خواهید کرد.