دنبال کردن افزودن به علاقه مندی
77
PC
(Metacritic)
83
PS4
(Metacritic)
87
XONE
(Metacritic)
80
Switch
(Metacritic)
خانه » تماشا کنید: تریلر گیم پلی Sindel در Mortal Kombat 11

تماشا کنید: تریلر گیم پلی Sindel در Mortal Kombat 11

استدیوی ندررلم به پشتیبانی از جدیدترین بازی مبارزه‌ای خود ادامه می‌دهد. تمام مخاطبان و طرفداران قدیمی فرنچایز مرتال کامبت با سیندل آشنا هستند. مادر بی‌رحمی که در نسخه‌ی نهم (نسخه‌ای که داستان فرنچایز مرتال کامبت را ریبوت کرد) اکثر شخصیت‌ها را تکه و پاره کرد و در نهایت شاهد نابود شدن خودش بودیم. سیندل در Mortal Kombat 11 بازخواهد گشت. به تازگی تریلری از گیم پلی این شخصیت انتشار یافته. مرتال کامبت ۱۱ هم اکنون در دسترس کاربران پلی استیشن ۴ و اکس باکس وان و کامپیوترهای شخصی و نینتندو سوییچ قرار دارد. در ادامه برای توضیحات تکمیلی همراه وب سایت نوین اسپات باشید.

همان‌طور که پیش‌تر ذکر کردیم، سیندل یکی از کرکترهای بسته‌ی الحاقی Mortal Kombat 11 محسوب می‌شود. بنابراین برای استفاده از آن، ملزم به خرید کامبت پک هستید. اولین حضور سیندل در مجموعه بازی‌های مرتال کامبت به نسخه‌ی سوم این فرنچایز باز می‌گردد. کمبو‌ها و ضربات این بانوی بی رحم در نسخه‌ی یازدهم، زیباتر از هر زمان دیگری طراحی شده اند. در این تریلر با کمبو‌های اصلی و Grabها و Fatal Blow او آشنا می‌شویم. در نهایت هم شاهد یک فیتالتی بسیار خشن و کلاسیک از سیندل هستیم. شما عزیزان را دعوت به تماشای تریلر می‌کنم.

لینک تماشای گیم پلی سیندل در Mortal Kombat 11

 

عدم حضور سیندل در نسخه‌ی دهم سبب به وجود آمدن اعتراضات متعددی شد. از همین رو سازندگان دست به کار شدند و تمام تلاششان را برای طراحی بهتر شخصیت انجام دادند. یکی از مشخصه‌های سیندل، آسیب رسانی به دشمن توسط موهایش!! است. وی در نسخه‌ی یازدهم از نیزه‌ی مخصوصی نیز استفاده می‌کند. به صورت کلی می‌توان گفت که این کرکتر در فاصله‌ی متوسط و نزدیک (نسبت به دشمن) بسیار خطرناک و غیر قابل پیش بینی می‌باشد.

سیندل در ابتدا ملکه‌ی مهربان قلمروی ادِنیا بود. سرزمینی خوش و آب و رنگ که مملو از خوشبختی و خوبی بود. ناگهان شوکان به این سرزمین حمله کرد و آن را تصرف نمود. اینجاست که سیندل مجبور می‌شود که به مردم ادِنیا خیانت و با شوکان ازدواج کند. سپس به ملکه‌ی Outworld تبدیل می‌شود. وی روح خود را در دستان شوکان قرار داد و تبدیل به ملکه‌ای جاه طلب و خشن شد که برای حفظ جایگاه خود دست به هر کاری می‌زند. در نسخه‌ی نهم شاهد کشته شدن سیندل به دستان نایت ولف بودیم. حال هر دوی آن‌ها برای Mortal Kombat 11 بازگشته اند….

تا به امروز سه مبارز از کامبت پک به لیست مبارزان اضافه گردیده. اولین آن‌ها شنگ سونگ بود. سپس شاهد عرضه‌ی نایت ولف و ترمیناتور بودیم. در آینده‌ای نزدیک هم سیندل و جوکر و اسپاون به لیست مبارزان اضافه خواهند شد.

  • سیندل : 26 نوامبر سال ۲۰۱۹ میلادی (مصادف با 5 آذر ماه سال جاری)
  • جوکر : 28 ژانویه سال ۲۰۲۰ میلادی ( مصادف با ۸ بهمن ماه سال جاری)
  • اسپاون : 17 مارس سال ۲۰۲۰ میلادی (مصادف با 27 اسفند سال جاری)

Mortal Kombat 11 هم اکنون در دسترس کاربران پلی استیشن ۴ و اکس باکس وان و کامپیوترهای شخصی و نینتندو سوییچ قرار دارد. مثل همیشه می‌توانید نظرات خود را راجع به این عنوان در بخش کامنت‌ها با ما به اشتراک بگذارید.

اخبار و تریلر‌های بسیاری از روند گیم پلی و شخصیت‌های قابل بازی مرتال کامبت ۱۱ منتشر شده است. با دنبال کردن و مشاهده‌ی دایرکتوری این بازی از جدیدترین اخبار٬ تریلر‌ها٬ نقد و بررسی‌ها و … مربوط به آن آگاه شوید

رای بدهید!

0 0

ارسال دیدگاه

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش های مورد نیاز مشخص شده اند *

شما می توانید از این ها استفاده کنید HTMLبرچسب ها و ویژگی ها: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>