دنبال کردن افزودن به علاقه مندی
77
PC
(Metacritic)
83
PS4
(Metacritic)
87
XONE
(Metacritic)
80
Switch
(Metacritic)
خانه » جزئیات بیشتری از Mortal Kombat 11 فاش شد

جزئیات بیشتری از Mortal Kombat 11 فاش شد

Mortal Kombat 11

در هفته‌ی پیش با معرفی رسمی Mortal Kombat 11 در مراسم The Game Awards 2018 بمب خبری جدیدی ایجاد شد. همچنین با اعلام انتشار بازی برای کنسول Nintendo Switch و انتشار زود هنگام این عنوان (در اوایل ۲۰۱۹) به میزان تعجب و هیجان‌ زدگی مخاطبان افزوده شد. اخیراً اطلاعات بیشتری از نسخه‌ی Premium بازی و محتوا‌ی پس از انتشار (Season Pass) فاش شده است. در ادامه برای اخبار تکمیلی همراه نوین اسپات باشید.

به لطف شعبه‌ی ایتالیایی Gamestop اطلاعات جدیدی از نسخه‌ی Premium بازی منتشر شد. قابل توجه است که نسخه‌ی پرمیوم بازی در همان روزی که نسخه ی معمولی (Standard) منتشر می‌شود٬ عرضه می‌گردد. اطلاعات جدیدی نیز از سیزن پس‌های بازی منتشر شده است. پس از عرضه‌ی Mortal Kombat 11 شاهد بازگشت Kombat Pass ها هستیم که ۶ کاراکتر را به لیست انتخاب شخصیت اضافه می‌کند. حال ممکن است این شخصیت‌ها جدید یا جزو قدیمی‌های مرتال کامبت و یا حتی شخصیت‌های میهمان (شخصیت‌هایی از بازی‌ها و فیلم‌های دیگر) باشند. (قابل توجه است که شوکان جزو محتوای پس از انتشار نیست و تنها برای کسانی که بازی را پیش خرید کرده اند٬ در دسترس خواهد بود)

وب سایت طرفداران مرتال کامبت اطلاعاتی را (که به نوعی از توضیحات بازی در Gamestop تفسیر شده) از بازی در اختیار طرفداران قرار داده است:

بازگشت Mortal Kombat قدرتمندتر و با ابهت‌تر از همیشه. شما می‌توانید ریز‌ترین جزئیات شخصیت مورد علاقه‌ی خودتان را تغییر دهید و او را به سلیقه‌ی خود شخصی سازی کنید. به لطف موتور جدید گرافیکی بازی جزئیات خورد شدن اسکلت و یا پاره پاره شدن قسمت‌های مختلف بدن٬ دو چندان شده اند و میزان آدرنالین خون شما را با صحنه‌های فوقالعاده خشن و خونین٬ بالا می‌برند. لیست جدید شخصیت‌ها که شامل کاراکتر‌های قدیمی و جدید٬ شخصیت‌های میهمان و ….. هستند به بازی اضافه شده. همچنین می‌توانید با خرید نسخه‌ی Premium از یک عدد Steelcase و Kombat Pass (6 شخصیت و ۶ Battle Pass) بهره مند شوید.

خیلی از طرفداران معتقدند که یکی از شخصیت‌هایی که به بازی اضافه خواهد شد و یا در بازی وجود دارد Shang Tsung می‌باشد. همچنین وجود شنگ سون می‌تواند تریلر منتشر شده از بازی و وجود ۲ اسکورپین را نیز توضیح دهد (شنگ سونگ قابلیت تبدیل خود به هر شخصیتی را دارد). این اطلاعات هنوز از سمت سازندگان بازی تایید و یا تکذیب نشده بنابراین باید تا ۲۷ دی ماه سال جاری منتظر مانده و شاهد اطلاعات تکمیلی و رسمی از سوی سازندگان بازی باشیم. Mortal Kombat 11 در تاریخ ۳ اردیبهشت سال آینده برای سه پلتفرم اصلی و Nintendo Switch عرضه می شود. شما می‌توانید دیدگاه خود را درباره‌ی بازی با ما در میان بگذارید.

رای بدهید!

0 0

ارسال دیدگاه

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش های مورد نیاز مشخص شده اند *

شما می توانید از این ها استفاده کنید HTMLبرچسب ها و ویژگی ها: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

رمز فراموش شده

لطفا نام کاربری یا آدرس ایمیل خود را وارد نمایید. شما یک لینک برای ایجاد یک رمز عبور جدید از طریق ایمیل دریافت خواهید کرد.