دنبال کردن افزودن به علاقه مندی
77
PC
(Metacritic)
83
PS4
(Metacritic)
87
XONE
(Metacritic)
80
Switch
(Metacritic)
خانه » تماشا کنید: معرفی شخصیت Kabal در Mortal Kombat 11

تماشا کنید: معرفی شخصیت Kabal در Mortal Kombat 11

در گذشته شاهد معرفی شخصیت Kano رقیب دیرینه‌ی سونیا بلید در جدیدترین نسخه‌ی Mortal Kombat بودیم. استدیو‌ی سازنده‌ی بازی شخصیت‌های جدید دیگری نیز معرفی کرد که یکی از آن‌ها کارکتر محبوب این فرنچایز یعنی Kabal می‌باشد. همچنین تریلری برای معرفی این شخصیت منتشر شد. در ادامه برای مشاهده‌ی تریلر و اخبار تکمیلی همراه وب سایت نوین اسپات باشید.

در ماه گذشته شاهد معرفی رسمی Mortal Kombat 11 طی یک مراسم ویژه با حضور خالق اصلی این مجموعه یعنی آقای اد بون بودیم. در این معارفه برخی از شخصیت‌های قابل بازی معرفی شدند اما بسیاری از آن‌ها مجهول ماندند. استدیو‌ی سازنده‌ی مرتال کامبت ۱۱ در طی چند هفته‌ی اخیر دست به معرفی برخی از این شخصیت‌ها زده که اتفاقاً یکی از آن‌ها شخصیت محبوب و ترسناک Kabal می‌باشد. این شخصیت در Kombat Cast جدید معرفی شد. این برنامه لایو استریم اجرا شده توسط خود استدیو‌ی سازنده یعنی Netherrealm می‌باشد. آن‌ها در این لایو استریم درباره‌ی نسخه‌ی یازدهم این فرنچایز نمادین اطلاعاتی قرار می‌دهند و مخاطبین را آگاه می‌سازند.

کابال بهتر از هر زمانی در این نسخه ظاهر شده است. در این تریلر اطلاعات مربوط به این شخصیت را مشاهده خواهید کرد. اما اگر با این شخصیت آشنا نیستید ولی منتظر Mortal Kombat 11 می‌باشید بهتر است اطلاعاتی را به شما دهیم. اولین حضور این کاراکتر در نسخه‌ی سوم مرتال کامبت بود.  کابال با دو شمشیر خمیده‌ی خود می‌تواند چند ضرب‌های بسیار جذاب و خونین انجام دهد. این شخصیت در اکثر قسمت‌های فرنچایز مرتال کامبت وجود داشت. حتی در بازی Shaolin Monks هم وی را به‌عنوان یک ایستراگ می‌توانید یافت کنید و به‌صورت جایزه از شمشیر‌های خمیده و قدرتمند او استفاده کنید.

طی اتفاقات ناگواری که برای این شخصیت افتاد٬ وی مجبور به پوشیدن ماسکی می‌باشد تا بتواند به نفس گشیدن ادامه دهد. همچنین کابال در نسخه‌ی نهم Mortal Kombat حضور پررنگی داشت. این نسخه به نوعی ریبوت برای بازی تلقی می شود و با تجربه‌ی خط داستانی آن می‌توانید اطلاعات بیشتری از سرگذشت کابال بدست آورید. شکل ظاهری این شخصیت در Mortal Kombat 11 مقداری تغییر کرده و این دفعه با ظاهری متفاوت از او مواجه هستیم. اگر Kano را نیز حساب کنیم٬ تا به امروز ده شخصیت قابل بازی برای یازدهمین نسخه‌ی فرنچایز خونین مرتال کامبت معرفی شده است. روستر کامل بازی طبق گفته‌ی سازندگان از ۲۵ مبارز تشکیل می‌شود. به احتمال زیاد این آخرین شخصیت معرفی شده نیست و در آینده شاهد معرفی شخصیت‌های بیشتری از بازی خواهیم بود.

در تیزر‌ها و تریلر‌های بازی دو شخصیت معروف و محبوب like Kung Lao و Liu Kang را مشاهده کردیم و به‌طور حتمی می‌توان گفت که این کاراکترها در روستر مبارزین حضور خواهند داشت. طبق گفته‌های استدیو‌ی سازنده بازی خونین‌ترین نسخه‌ی مجموعه خواهد بود. اگر علاقه‌ دارید تا درباره‌ی تغییرات Mortal Kombat 11 نسبت به نسخه‌ی دهم اطلاعات بیشتری را کسب کنید به این لینک مراجعه نمایید. همچنین در طی مراسم معرفی بازی تریلری از گیم‌پلی بازی و تمام‌کننده‌های معروف این سری به نمایش در آمد که به ترتیب از این لینک و این لینک قابل مشاهده و دریافت می‌باشند. Mortal Kombat 11 در تاریخ سوم اردیبهشت ماه سال آینده برای اکس باکس وان٬ پلی استیشن ۴ و کامیپوتر‌های شخصی و نینتندو سوییچ منتشر می‌شود. در انتهای متن می‌توانید تریلر معرفی کابال را مشاهده کنید. نظرات خود را راجع به این مطالب در کامنت‌‌ها با ما به اشتراک بگذارید.

گیم پلی Kabal در Mortal Kombat 11

رای بدهید!

1 0

ارسال دیدگاه

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش های مورد نیاز مشخص شده اند *

شما می توانید از این ها استفاده کنید HTMLبرچسب ها و ویژگی ها: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>