دنبال کردن افزودن به علاقه مندی
77
PC
(Metacritic)
83
PS4
(Metacritic)
87
XONE
(Metacritic)
80
Switch
(Metacritic)
خانه » طرح روی جلد Mortal Kombat 11 مشخص شد

طرح روی جلد Mortal Kombat 11 مشخص شد

Mortal Kombat 11

سرانجام باکس آرت رسمی عنوان مورد انتظار Mortal Kombat 11 توسط خالق این سری یعنی «اد بون» معرفی شده و به نمایش گذاشته شد. به زودی نیز اطلاعات تکمیلی‌ای از گیم‌پلی بازی برای علاقه مندان منتشر می‌شود. در ادامه‌ی خبر همراه وب سایت نوین اسپات باشید.

در هفته‌ی آینده بلاخره شاهد نمایش گیم‌پلی Mortal Kombat 11 خواهیم بود. تا به امروز شایعات بسیاری درباره‌ی این عنوان در فضای مجازی پیچیده است اما در نهایت می‌توانیم در تاریخ ۲۷ دی ماه سال جاری شاهد اطلاعات رسمی بازی باشیم. سازندگان بازی قصد بر ارائه‌ی تریلری از بازی را دارند که ممکن است بسیاری از ابهامت راجع به این نسخه‌ی مرتال کامبت را برطرف سازد. به تازگی آقای «اد بون» طرح روی جلد بازی را در حساب رسمی توییتر خود منتشر کرد. همان طور که انتظار می‌رفت شخصیت محبوب و نمادین Scorpion بر روی جلد بازی دیده می‌شود. پس زمینه‌ی این عکس کاملاً زرد بوده و نشان از شدت سرعت حرکت اسکورپین می‌دهد. همچنین در پشت اسکورپین سمبل معروف سری بازی‌های مرتال کامبت٬ یعنی همان اژدها‌ی قدیمی و معروف دیده می‌شود. در پایین می‌توانید این طرح را به صورت کامل مشاهده کنید.

 این طرح بسیار زیباست. هنوز اطلاعات کاملی درباره‌ی شخصیت‌‌های این قسمت در دسترس نیست. اگر از طرفداران پرپاقرص این مجموعه هستید٬ تنها کافیست چند روزه دیگر صبر کرده و منتظر معرفی اطلاعات رسمی‌ از سمت سازندگان باشید. Mortal Kombat 11 در تاریخ ۳ اردیبهشت ماه سال آینده برای سه پلتفرم اصلی عرضه خواهد شد. برای کسب اطلاعات بیشتر از بازی به اینجا مراجعه کنید. همچنین می‌توانید نظرات خود را راجع به بازی با ما درمیان بگذارید.

رای بدهید!

0 0

ارسال دیدگاه

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش های مورد نیاز مشخص شده اند *

شما می توانید از این ها استفاده کنید HTMLبرچسب ها و ویژگی ها: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

رمز فراموش شده

لطفا نام کاربری یا آدرس ایمیل خود را وارد نمایید. شما یک لینک برای ایجاد یک رمز عبور جدید از طریق ایمیل دریافت خواهید کرد.