خانه » عنوان Monster Hunter World پرفروش‌ترین بازی تاریخ کپکام شد

عنوان Monster Hunter World پرفروش‌ترین بازی تاریخ کپکام شد

عنوان Monster Hunter World تبدیل به پرفروش‌ترین بازی تاریخ استودیو کپکام شد. این بازی نخستین بار در سال ۲۰۰۴ برای پلی استیشن معرفی شد و در آن گیمر ها با گشت و گذار در بیشه ای پهناور به شکار هیولاها مشغول می شدند. اندکی از انتشار بازی گذشت تا اینکه همگان آن را به عنوان یک عنوان RPG بسیار خوب شناختند و همین مسئله باعث شد تا خیل عظیمی از طرفداران عناوین نقش آفرینی به سوی این اثر جذب شوند. حال بعد از گذشت سال‌های بسیار، نسخه‌ای جدید از بازی منتشر شده است. این بازی رکوردی دیگر نیز به نام خود به ثبت رسانده است و آن هم سریع‌ترین میزان فروش در بین آثار کپکام است. طبق آمار بدست آمده از استودیوی کپکام تا به این لحظه ۷٫۵ میلیون نسخه از این بازی برای کشور های دیگر ارسال شده است و هنوز به فروش نرسیده اند. آمار فروش این بازی بسیار بیشتر از ۷٫۵ میلیون نسخه است. این آمار در شرایطی به ثبت رسیده اند که بازی هنوز به صورت رسمی برای PC عرضه نشده است و تنها مربوط به عملکرد بازی بر روی کنسول های XboxOne و PS4 می باشد.

نوشته شده توسط
ای بهمن ,مرا دفن کن..بگذاردیگر حرفی ازهیچ موجودی نباشد...و ازجهانی که باید ترکش کرد...و از جهانی که باید به آن رسید..تا که همه چیز تمام شود.جهانها.موجودات...کلمات و بیچارگی و بیچارگی و بیچارگی..

رای بدهید!

0 0

ارسال دیدگاه

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش های مورد نیاز مشخص شده اند *

شما می توانید از این ها استفاده کنید HTMLبرچسب ها و ویژگی ها: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

رمز فراموش شده

لطفا نام کاربری یا آدرس ایمیل خود را وارد نمایید. شما یک لینک برای ایجاد یک رمز عبور جدید از طریق ایمیل دریافت خواهید کرد.