دنبال کردن افزودن به علاقه مندی
93
PC
(Metacritic)
92
PS4
(Metacritic)
91
XONE
(Metacritic)
خانه » تماشا کنید: رویداد Monster Hunter World و Witcher 3

تماشا کنید: رویداد Monster Hunter World و Witcher 3

سرانجام ماموریت گرالت آو ریویا٬ شخصیت اصلی بازی تحسین شده‌ی ویچر ۳ در عنوان جدید کپکام بعنی Monster Hunter World در دسترس می‌باشد. آماده باشید تا به همراه گرالت٬ گرگ مو سفید قصه به شکار هیولا‌ها بروید و جوایز بسیار نفیسی را دریافت کنید.در ادامه برای مشاهده‌ی ویدیو اخبار تکمیلی همراه وب سایت نوین اسپات باشید.

گرالت او ریویا به آستورا آمده تا به کمک شما هیولا شکار کند! کوئست همکاری بین دو بازی شرکت‌های کپکام و سی دی پروجکت رد در عنوان Monster Hunter World در دسترس می‌باشد. آماده باشید که به شکار یک لشن بروید و لباس‌ها و تجهیزات گرالت را در ازای موفقیت دریافت کنید. البته قبل از تمام این کار‌ها می‌بایست بازی خود را آپدیت کنید. این آپدیت در حال حاظر برای اکس باکس وان٬ پلی استیشن ۴ و کامپیوتر‌های خانگی قابل دریافت می‌باشد.

این کوئست مربوط شکار یک از دشمنان بازی ویچر ۳ به‌همراه شخصیت مو سفید این عنوان می‌باشد. ویدیویی برای آشنایی بیشتر شما با این آپدیت توسط کپکام منتشر شده است که پیشنهاد می‌کنیم آن‌ را مشاهده نمایید. عنوان مانستر هانتر: ورلد توانست موفقیت‌های بسیاری را برای شرکت کپکام بدست آورد و تبدیل به یکی از بهترین بازی‌های سال گذشته شود. شما عزیزان می‌توانید برای کسب اطلاعات بیشتر از این بازی به این لینک مراجعه نمایید.

رویداد مشترک Monster Hunter: World و Witcher 3

 

رای بدهید!

0 0

ارسال دیدگاه

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش های مورد نیاز مشخص شده اند *

شما می توانید از این ها استفاده کنید HTMLبرچسب ها و ویژگی ها: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>