دنبال کردن افزودن به علاقه مندی
خانه » کارگردان Elden Ring از همکاری خود با جورج آر آر مارتین می‌گوید

کارگردان Elden Ring از همکاری خود با جورج آر آر مارتین می‌گوید

Elden Ring

همه چیز پس از انتشار سکیرو و موفقیت‌های پی در پی بازی شروع شد. یکی از منابع اظهار داشت که عنوان بعدی استدیو‌ی فرام سافتور، با همکاری جورج آر آر مارتین (نویسنده‌ی کتاب نغمه یخ و آتش) توسعه می‌یابد. در ابتدا، همه‌ی این صحبت‌ها دروغ به نظر می‌رسیدند. پس از گذشت مدتی، مارتین اظهار داشت که در حال همکاری با یک  استدیو‌ی ژاپنی برای ساخت و توسعه‌ی یک بازی کامپیوتری می‌باشد. اینجا بود که شایعات گذشته دوباره شعله گرفتند. پس از تمام این اتفاقات، Elden Ring لو رفت. جدیدترین عنوان در دست ساخت توسط استدیو‌ی محبوب فرام سافتور. به تازگی آقای هیدتاکا میازاکی، کارگردان بازی و رئیس استدیو‌ی مذکور، اظهاراتی راجع به همکاری با جورج آر آر مارتین داشته است. در ادامه برای اخبار تکمیلی همراه وب سایت نوین اسپات باشید.

آخرین دیدار ما با Elden Ring به مراسم E3 2019 (کنفرانس مایکروسافت) باز می‌گردد. فرام سافتور تصمیم گرفت تا با تریلری سینماتیک و تقریباً نامفهوم از الدن رینگ رونمایی کند. اخیراً مصاحبه‌ای از سمت وب سایت IGN با هیدتاکا میازاکی صورت گرفته است. وی در این مصاحبه از همکاری خود با جور آر آر مارتین می‌گوید. در ادامه توجه شما را به قسمتی از صحبت‌های ایشان جلب می‌نمایم:

راستش را بخواهید توقع نداشتم که همه‌ی چیز این قدر راحت شکل بگیرد و به صورت پیوسته و منظم پیش رود. این یک همکاری فوق العاده و بی نظیر است. هرکدام از ما (مارتین و فرام سافتور) سبک و سیاق کاری مخصوص به خودمان را داشتیم. همین تفاوت سبب شد تا موارد زیادی را یاد بگیریم و بر روی یکدیگر تاثیر بگذاریم.

بر اساس صحبت‌های هیدتاکا میازاکی، جورج آر آر مارتین به تنهایی داستان Elden Ring را ننوشته. وی اعتقاد داد که فضا و اتمسفر داستان شباهت بسیار زیادی به روایت‌ها و قصه‌های تالکین دارد (ارباب حلقه‌ها). خالق سری سولز ادامه داد:

زمانی که جور آر آر مارتین در حال پردازش قصه بود، مخاطبان در جریان ساخت Elden Ring نبودند. بدین ترتیب او تمام قوه‌ی تخیل و خلاقیت خود را به کار گرفت تا بتواند داستان را به بهترین شکل ممکن طراحی کند. از طرفی دیگر، ما به عنوان استدیو‌ی توسعه دهنده‌ی بازی، قصد ساخت یک داستان خطی برای Elden Ring را نداشتیم. با وجود مارتین، مشکلات ما برای توسعه‌ی این عنوان از بین رفت.

مارتین برای Elden Ring یک داستان متفاوت طراحی کرده است. متفاوت‌تر از آن چه در رمان‌هایش خوانده ایم. بنده به عنوان کسی که علاقه مند به داستان‌های فانتزی و جهان محور است، از مطالعه‌ی قصه‌ی الدن رینگ لذت بردم.

بازی کنندگان با جستجو در محیط و پیشرفت در این عنوان، با خلاقیت و اسطوره سازی جورج آر آر مارتین بیشتر آشنا خواهند شد. فکر می‌کنم اکثر مخاطبان با شیوه‌ی روایت قصه‌ی بازی‌های ما آشنا هستند. ما برای قصه گویی و روایت داستان از محیط استفاده می‌کنیم. حال نوبت آن شده که قصه‌ی مارتین را دنبال کنید و زیر و بم آن را از گوشه گوشه‌ی دنیای Elden Ring استخراج نمایید.

بی صبرانه منتظر کسب اطلاعات بیشتر از Elden Ring هستیم. به نظر می‌رسد که طرفداران هر دو جناح (بازی‌های فرام سافتور و رمان‌های جورج آر آر مارتین) از تجربه‌ی این عنوان لذت ببرند. چندی پیش مصاحبه‌ای از سمت وب سایت Xbox Wire با هیدتاکا میازاکی، رئیس استدیو‌ی فرام سافتور و کارگردان الدن رینگ، ترتیب داده شد. در طول مصاحبه سوالاتی راجع به باس فایت‌های بازی از ایشان پرسیده شد. میازاکی اظهار داشت که بازی مملو از باس فایت‌های ویژه و ترسناک خواهد بود. مثل همیشه می‌توانید نظرات خود را راجع به این مطلب در بخش کامنت‌ها با ما به اشتراک بگذارید. هنوز هیچ تاریخ مشخصی برای عرضه‌ی بازی اعلام نشده است. پس بهتر است بگوییم که الدن رینگ در تاریخ نامعلومی برای پلتفرم‌های اکس باکس وان و کامپیوتر‌های شخصی و پلی استیشن ۴ انتشار خواهد یافت.

اگر از طرفداران و یا منتظران Elden Ring هستید، با مشاهده و دنبال کردن پروفایل بازی از آخرین اخبار، تریلر‌ها، نقد و بررسی‌ها، مقالات و … مربوط به آن آگاه شوید.

رای بدهید!

0 0

ارسال دیدگاه

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش های مورد نیاز مشخص شده اند *

شما می توانید از این ها استفاده کنید HTMLبرچسب ها و ویژگی ها: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>