خانه » برگزاری مراسم آنلاین Minecon Earth 2018 در ۲۹ سپتامبر

برگزاری مراسم آنلاین Minecon Earth 2018 در ۲۹ سپتامبر

ماینکرفت اعلام کرد مراسم Minecon Earth سال ۲۰۱۸ در تاریخ ۲۹ سپتامبر (مصادف با ۷ مهر ۱۳۹۷) برگزار خواهد شد. مراسم Minecon Earth زمانی برای طرفداران بازی ماینکرفت می‌باشد تا دور هم جمع شوند و جشن بگیرند.

از این مراسم که به صورت زنده استریم می‌شود، به عنوان بزرگترین جشن ماینکرفت یاد شده و شامل پنل‌ها، لحظات منتخب هواداران و مسابقه‌ی بهترین پوشش می باشد. آن‌طور که وعده داده شده، این مراسم به مدت ۹۰ دقیقه برگزار خواهد شد و همچنین شامل اطلاعات جذاب ماینکرفت پیرامون اتفاقات قبل و بعد از مراسم خواهد بود.

همچنین از هواداران ماینکرفت دعوت به عمل آمده است تا در ارائه ایده برای پنل‌ها سهیم باشند و با اینکار شانس خود را برای حضور در مراسم  و برنده شدن جوایز امتحان کنند.

مراسم Minecon Earth  قبلی در نوامبر ۲۰۱۷، اولین باری بود که Minecon به صورت کاملا آنلاین برگزار شد. علت تغییر این مراسم به شکل منحصرا آنلاین توسط Mojang این بود که هواداران ماینکرفت روز به روز افزون‌تر می‌شدند و هر کسی قادر به تهیه‌ی بلیط برای شرکت در مراسم نبود. با این حال ماینکرفت مراسم‌هایی را در خرده فروشی‌های دنیا برگزار کرده است و بازدید کنندگانی از سراسر جهان داشته است.

رای بدهید!

0 0

ارسال دیدگاه

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش های مورد نیاز مشخص شده اند *

شما می توانید از این ها استفاده کنید HTMLبرچسب ها و ویژگی ها: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>