خانه » آیا مایکروسافت با پروژه xCloud انقلاب خواهد کرد؟

آیا مایکروسافت با پروژه xCloud انقلاب خواهد کرد؟

xCloud

پیش از این شرکت مایکروسافت در مورد Cloud Gaming بسیار سخن گفته است. حتی رئیس ایکس باکس در نمایشگاه E3 امسال نیز بار دیگر از این قابلیت سخن گفت و وعده داد که این شرکت سرمایه‌گذاری زیادی در این حوزه خواهد کرد. به تازگی این شرکت از پروژه xCloud خود رونمایی کرد. در ادامه همراه وبسایت نوین اسپات باشید.

پروژه xCloud مایکروسافت، در واقع بستری است برای استریم بازی‌های ویدئویی که به بازیکن اجازه می‌دهد بازی‌های ایکس باکس را بر روی هر دستگاهی اجرا کند. در واقع شما می‌توانید بازی Gears of War یا Halo را بر روی دستگاه‌های اندرویدی بدون اینکه ایکس باکس خریده باشید بازی کنید. بزرگترین سوال در مورد پروژه xCloud مایکروسافت این است که مشکلات سرور چگونه حل خواهند شد. این در حالی استی که «فیل اسپنسر» مدیر ایکس باکس می‌گوید مایکروسافت با بیش از ۴۰ سال سابقه در صنعت بازی به طور قطع برای رفع این مشکلات برنامه داشته و مجهز به تجهیزات مورد نیاز است.

قرار است شروع آزمایشی پروژه xCloud این شرکت در سال ۲۰۱۹ انجام شود اما به نظر می‌رسد که شرکت مایکروسافت برای انجام این پروژه به صورت رسمی نیز آماده باشد. با وجود این هنوز مشخص نیست که در آینده این پروژه به چه شکل اجرا خواهد شد و آیا به نتیجه می‌رسد یا خیر. این شرکت همچنین ویدئویی منتشر کرده است که چندین ویژگی این پروژه را توضیح می‌دهد. در ادامه می‌توانید این ویدئو را مشاهده کنید.

ویدئو معرفی پروژه xCloud توسط مایکروسافت

 

نوشته شده توسط
عاشق بازی های نقش آفرینی و اکشن اول شخص

رای بدهید!

0 0

ارسال دیدگاه

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش های مورد نیاز مشخص شده اند *

شما می توانید از این ها استفاده کنید HTMLبرچسب ها و ویژگی ها: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

رمز فراموش شده

لطفا نام کاربری یا آدرس ایمیل خود را وارد نمایید. شما یک لینک برای ایجاد یک رمز عبور جدید از طریق ایمیل دریافت خواهید کرد.