خانه » هدف مایکروسافت برای تبدیل شدن به Netflix دنیای بازی

هدف مایکروسافت برای تبدیل شدن به Netflix دنیای بازی

مدیرعامل مایکروسافت از اهداف این شرکت در حوزه بازیسازی گفت

مایکروسافت بدون شک یکی از قطب‌های اصلی صنعت گیمینگ یا بازی در دنیا به حساب می‌آید. شرکتی که به لطف سیاست‌های خود توانسته یکی از تاثیرگذارترین شرکت ها در امر بازی سازی و مارکتینگ جهانی آن باشد. با نوین اسپات همراه باشید تا از اهداف بعدی این شرکت مطلع شوید.

همانطور که مطلع هستید مدت زمان قابل توجهی است که Microsoft از عناوینی به سبک آنلاین پشتیبانی می‌کند و بسیاری از گیمرها را با دنیای بازی‌های چند نفره دعوت کرده است. پروژه موسوم به XCloud این شرکت که در مراحل ابتدایی خود به سر می‌برد قرار است انقلابی در حوزه سرگرمی‌های آنلاین باشد. در کنار این مسئله، خرید بسیاری از شرکت‌های بازیسازی ریز و درشت دیگر به مایکروسافت فرصت آن را داده تا دریچه‌ها و روزنه‌های جدیدی را برای کسب موفقیت های بیشتر پیش روی خود ببیند.

مدیرعامل مایکروسافت یعنی «ساتیا نادلا» در مصاحبه جدید خود اعلام کرد که این شرکت در تلاش است تبدیل به مرجعی همچون نتفلیکس شود، با این تفاوت که نتفلیکس مرجع دنیای سینما و تلویزیون است و مایکروسافت مرجع دنیای گیمینگ. این مسئله اگرچه ادعای بزرگی به حساب می‌آید ولی تجربه و سرمایه گرانبهای مایکروسافت به قدری بالاست که به این شرکت به راحتی اجازه آژمون و خطای هر احتمالی را می‌دهد.

ما در تلاشیم همچون نتفلیکس دنیای سینما، نتفلیکسی برای دنیای گیمینگ باشیم! برنامه‌های بلندمدت ما به نحوی هستند که بواسطه سیستم XCloud بازی‌هایمان رسیدن به چنین اهدافی دور از انتظار نخواهد بود.

 

نوشته شده توسط
ای بهمن ,مرا دفن کن..بگذاردیگر حرفی ازهیچ موجودی نباشد...و ازجهانی که باید ترکش کرد...و از جهانی که باید به آن رسید..تا که همه چیز تمام شود.جهانها.موجودات...کلمات و بیچارگی و بیچارگی و بیچارگی..

رای بدهید!

0 0

ارسال دیدگاه

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش های مورد نیاز مشخص شده اند *

شما می توانید از این ها استفاده کنید HTMLبرچسب ها و ویژگی ها: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

رمز فراموش شده

لطفا نام کاربری یا آدرس ایمیل خود را وارد نمایید. شما یک لینک برای ایجاد یک رمز عبور جدید از طریق ایمیل دریافت خواهید کرد.