خانه » شرکت مایکروسافت در نمایشگاه گیمزکام ۲۰۱۸ از ۲۵ بازی جدید رونمایی می کند

شرکت مایکروسافت در نمایشگاه گیمزکام ۲۰۱۸ از ۲۵ بازی جدید رونمایی می کند

شرکت مایکروسافت در نمایشگاه گیمزکام 2018 از 25 بازی جدید رونمایی می کند

این طور که پیداست شرکت مایکروسافت قصد داشته در سال جاری عناوین مختلفی را معرفی کند. در کنفرانس E3 2018 با نمایشی بزرگ توانسته عملکرد خیره کننده ای داشته باشد و حال نوبت به گیمزکام ۲۰۱۸ رسید.

نمایشگاه گیمزکام از ۲۱ تا ۲۵ آگوست در شهر کلن آلمان برگزار می شود و یکی از شرکت های بزرگ حاضر مایکروسافت خواهد بود. به گزارش وب سایت Xbox Wire غرفه ایکس باکس مایکروسافت در سالن هشتم قرار دارد و اخبار مختلفی در این رویداد منتشر می شود.

عناوین بزرگ در راه گیمزکام ۲۰۱۸

مایکروسافت وعده نمایشگاه شگفت انگیز در این رویداد را داده و همانطور که E3 2018 را به خوبی سپری کرد، حال قصد دارد در گیمزکام نیز نمایش بزرگی داشته باشد. گفته می شود بیش از ۲۵ بازی جدید توسط این شرکت در گیمزکام ۲۰۱۸ معرفی خواهد شد و این طور که پیداست باید نمایشگاه موردبحث را برای طرفداران XBOX One هیجان انگیز پنداشت.

مایکروسافت در ۲۱ آگوست می خواهد کنفرانس خود را برگزار کند. البته کنفرانس گیمزکام در مقایسه با E3 کوچکتر است و حجم کمی از تماشاگران را برای کوچک بودن سالن دربرمی گیرد. بازیهایی چون Crackdown 3 ، Ori and the Will of the Wisps  و چندی دیگر نیز قابل بازی خواهند بود.

۲۵ بازی مورد اشاره در سبک های مختلف خواهند بود.

رای بدهید!

0 0

ارسال دیدگاه

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش های مورد نیاز مشخص شده اند *

شما می توانید از این ها استفاده کنید HTMLبرچسب ها و ویژگی ها: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>