دنبال کردن افزودن به علاقه مندی
83
PC
(Metacritic)
80
PS4
(Metacritic)
82
XONE
(Metacritic)
خانه » سیستم شخصی سازی بازی Metro Exodus بسیار پیشرفته خواهد بود

سیستم شخصی سازی بازی Metro Exodus بسیار پیشرفته خواهد بود

سیستم شخصی سازی بازی Metro Exodus بسیار پیشرفته خواهد بود

سیستم شخصی سازی بازی Metro Exodus بسیار پیشرفته خواهد بود. بازی Metro Exodus اگرچه عنوانی RPG نیست اما شاخصه‌هایی دارد که آن را تا حد زیادی شبیه به یک عنوان نقش‌آفرینی کرده است. سازندگان بازی مذکور گفته‌اند که این بازی به مراتب از عناوین قبلی خود با کیفیت‌تر خواهد بود و برخی مراحل بازی ساعات زیادی به طول خواهند انجامید. وبسایت GamingBolt بتازگی مصاحبه‌ای با یکی از عوامل این بازی ترتیب داده است. او در این مصاحبه چنین گفت:

نمی‌خواهم تظاهر بیجا کنم که بازی Metro Exodus اثری RPG است، اما مطمئنم که سیستم شخصی سازی بازی Metro Exodus بسیار پیشرفته خواهد بود. قطعات هر سلاحی که درون این بازی به دست می‌گیرید قابلیت جایگزینی با قطعات جدید دیگر خواهند داشت. شخصی‌سازی های درون این بازی تنها شامل حال اسلحه‌ها نمی‌شوند و لباسی که شخصیت اصلی بازی به تن می‌کند نیز تا حد زیادی قابلیت ارتقا یافتن دارد.

 Metro Exodus در تاریخ ۲۲ فوریه مصادف با سوم اسفندماه برای کامپیوتر، پلی استیشن۴ و ایکس باکس منتشر خواهد شد.

نوشته شده توسط
که ز مژگان ســــیاه تو...!

رای بدهید!

0 0

ارسال دیدگاه

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش های مورد نیاز مشخص شده اند *

شما می توانید از این ها استفاده کنید HTMLبرچسب ها و ویژگی ها: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

رمز فراموش شده

لطفا نام کاربری یا آدرس ایمیل خود را وارد نمایید. شما یک لینک برای ایجاد یک رمز عبور جدید از طریق ایمیل دریافت خواهید کرد.