دنبال کردن افزودن به علاقه مندی
83
PC
(Metacritic)
80
PS4
(Metacritic)
82
XONE
(Metacritic)
خانه » تماشا کنید: تریلر جدید Metro Exodus

تماشا کنید: تریلر جدید Metro Exodus

زمستان فصل بسیار داغی برای گیمرهاست. علاوه بر رزیدنت اویل ۲ ریمیک و Anthem عنوان جدید استدیو‌ی ۴A GameS یعنی Metro Exodus نیز در شرف انتشار است. این استدیو به تازگی از بازی جدید خود تریلری منتشر کرده است که درباره‌ی اسلحه‌های مختلف و نحوه‌ی شلیک و ….. صحبت می‌شود. این بار می‌توانید استفاده‌ی بهتری از سلاح‌های ویژه داشته باشید. در ادامه برای مشاهده‌ی تریلر و اخبار تکمیلی همراه وب سایت نوین اسپات باشید.

مترو از آن دسته بازی‌های اول شخص است که با داستان قدرتمند٬ فضا سازی بسیار تاثیر گذار و گیم پلی غنی و لذت بخش توانسته طرفداران بسیاری را برای خود دست و پا کند. جدیدترین نسخه‌ی این فرنچایز با نام Metro Exodus در شرف انتشار است. سازندگان بازی به‌تازگی تریلری از بازی منتشر کرده اند. تمرکز این نمایش بیشتر بر روی سلاح‌های مختلف بازی و نحوه‌ی استفاده از آن‌هاست. شخصی سازی جزو مهم و جدا نشدنی بازی‌های مترو است. Metro Exodus نیز از همین قاعده پیروی می‌کند. بازی کنندگان می‌توانند طبق سلیقه‌ی خودشان سلاح‌هایشان را شخصی سازی کنند برای مثال می‌توانید یک رایفل اتوماتیک را تبدیل به یک سلاح نیمه اتوماتیک با برد بیشتر بکنید یا اگر در موقعیتی هستید که می‌خواهید تعداد زیادی دشمن را به رگبار ببندید٬ می‌توانید تفنگ دستی خود را تبدیل به SMG کرده و موج دشمنان را تیر باران کنید.

در این نسخه نیز شاهد تیر و کمان هستیم. می‌توانید از تیرو کمان خود برای موقعیت‌هایی که تمایل به مخفی کاری دارید٬ استفاده کنید. از بحث سلاح‌ها که بگذریم٬ در Metro Exodus می‌توانید مهمات خود را بسازید. در این نسخه توجه ویژه‌ای به گان پلی بازی شده است. همچنین مثل همیشه باید مواظب خرج کردن تیر‌های خود باشید. این عنوان در تاریخ ۲۶ بهمن ماه سال جاری برای سه پلتفرم اصلی عرضه می شود. شما عزیزان می‌توانید نظرات خود را راجع به بازی و این تریلر با ما درمیان بگذارید. برای کسب اطلاعات بیشتر از Metro Exodus به این لینک مراجعه فرمایید. همچنین در پایان متن می‌توانید تریلر ذکر شده را مشاهده کنید.

تریلر اسلحه‌های درون بازی Metro: Exodus

رای بدهید!

0 0

ارسال دیدگاه

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش های مورد نیاز مشخص شده اند *

شما می توانید از این ها استفاده کنید HTMLبرچسب ها و ویژگی ها: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>