دنبال کردن افزودن به علاقه مندی
83
PC
(Metacritic)
80
PS4
(Metacritic)
82
XONE
(Metacritic)
خانه » تماشا کنید: تریلر جدید و داستانی از بازی Metro Exodus

تماشا کنید: تریلر جدید و داستانی از بازی Metro Exodus

به تازگی شرکت‌های Deep Silver و ۴A Gmaes تریلری داستانی از بازی Metro Exodus منتشر کرده‌اند. در این تریلر نگاهی به کاراکترهای جدید و مکان بازی نگاهی انداخته شده است. در ادامه همراه نوین اسپات باشید.

در تریلر تازه بازی Metro Exodus تمرکز اصلی بر روی داستان بازی و محیط آن است. ویدئو از دید «آنا»، تک تیراندازی از گروه اسپارتان است. در این ویدئو همچنین نگاهی به موجوداتی که قرار است موسکو با آن‌ها روبرو شود نیز انداخته شده است. این ویدئو، اولین تریلری است که گیم پلی بازی را نیز تا حدی نشان می‌دهد. این ویدئو در کنار باندل این بازی برای ایکس‌باکس وان ایکس منتشر شده است. در ادامه می‌توانید این تریلر را مشاهده کنید. همچنین برای مشاهده سایر اخبار در رابطه با این بازی می‌توانید به این لینک مراجعه کنید.

تریلر جدید Metro Exodus

برای به روز بودن از تریلرها، کلیپ‌های زیبای مربوط به دنیای بازی و گیم پلی‌های بازی‌ها می‌توانید به کانال آپارات نوین اسپات از طریق این لینک مراجعه کنید.

نوشته شده توسط
عاشق بازی های نقش آفرینی و اکشن اول شخص

رای بدهید!

0 0

ارسال دیدگاه

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش های مورد نیاز مشخص شده اند *

شما می توانید از این ها استفاده کنید HTMLبرچسب ها و ویژگی ها: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>