دنبال کردن افزودن به علاقه مندی
83
PC
(Metacritic)
80
PS4
(Metacritic)
82
XONE
(Metacritic)
خانه » بازی Metro Exodus زودتر عرضه می‌شود

بازی Metro Exodus زودتر عرضه می‌شود

بازی Metro Exodus زودتر عرضه می‌شود

به تازگی شرکت‌های ۴A Games و Deep Silver اعلام کردند که بازی Metro Exodus که سومین نسخه در این سری بازی نجات و اول شخص است مراحل پایانی ساخت خود را گذارنده و به اتمام رسیده است. این دو شرکت همچنین تاریخ عرضه جدیدی برای این بازی منتشر کردند. در ادامه همراه نوین اسپات باشید.

به تازگی‌ شرکت‌های توسعه دهنده بازی Metro Exodus اعلام کردند که ساخت این بازی به اتمام رسیده و به اصطلاح Gone Gold شده است. این دو شرکت همچنین اعلام کردند که این بازی ۱۵ فوریه (۲۶ بهمن) عرضه خواهد شد. معمولا اکثر شرکت‌های توسعه دهنده روزهای عرضه بازی‌ها را به تاخیر می‌اندازند و اینکه این دو شرکت عرضه بازی را زودتر انجام خواهند داد جای تعجب دارد. پیش از این قرار بود عرضه بازی به همراه بازی Anthem در ۲۲ فوریه (۴ اسفند) صورت گیرد. اما این دو شرکت عرضه را یک هفته زودتر انجام می‌دهند.

نوشته شده توسط
عاشق بازی های نقش آفرینی و اکشن اول شخص

رای بدهید!

0 0

ارسال دیدگاه

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش های مورد نیاز مشخص شده اند *

شما می توانید از این ها استفاده کنید HTMLبرچسب ها و ویژگی ها: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

رمز فراموش شده

لطفا نام کاربری یا آدرس ایمیل خود را وارد نمایید. شما یک لینک برای ایجاد یک رمز عبور جدید از طریق ایمیل دریافت خواهید کرد.