دنبال کردن افزودن به علاقه مندی
83
PC
(Metacritic)
80
PS4
(Metacritic)
82
XONE
(Metacritic)
خانه » سازندگان Metro Exodus علاقه‌ای به ترک PC ندارند

سازندگان Metro Exodus علاقه‌ای به ترک PC ندارند

Metro Exodus

اخیراً ماجرا‌های بسیار و حواشی زیادی در رابطه با عوان Metro Exodus به‌وجود آمد. در ابتدا سازندگان بازی در ۴A Games اعلام کردند که بازی تا یک سال بر روی فروشگاه تازه تاسیس اپیک عرضه می‌شود و آن را از استیم حذف کردند. سپس استیم انتقاداتی به این حرکت دیپ سیلور کرد و پس از آن بسیاری از طرفداران پلتفرم کامپیوتر‌های خانگی از چنین برخوردی ناراحت شدند و ار خرید Metro Exodus منصرف شدند و به‌نوعی این عنوان را تحریم کردند. پس از آن بیانیه‌ای توسط یکی از سازندگان قدیمی مترو منتشر شد که بازی‌کنندگان را تحدید به عرضه نشدن نسخه‌های آینده کرد. این کار خشم پی سی گیمر‌ها را از قبل بیشتر کرد. وی در بیانیه‌ی خود اعلام کرد که اگر فروش Metro Exodus بر روی پلتفرم کامپیوتر به اندازه کافی نباشد٬ شرکت از عرضه‌ی نسخه‌‌های آینده‌ی فرنچایز برای این پلتفرم خود داری می‌کند (در این لینک به صورت کامل می‌توانید این خبر را مطالعه کنید). به‌تازگی سازندگان بازی اعلام داشته‌اند که صحبت‌های شخصی کارکنان ملاک نیست و تیم توسعه‌ی Metro قصد ترک کردن پلتفرم کامپیوتر‌های شخصی را نخواهد داشت. در ادامه برای اخبار تکمیلی همراه وب سایت نوین اسپات باشید.

به‌نظر می‌رسد خشم و عصبانیت طرفداران کامپیوتر‌های شخصی باعث شده تا سازندگان به زبان بیایند و اعلام کنند که هیچ‌وقت قصد ترک این پلتفرم را نخواهند داشت. نکته‌ی جالب دیگر این بود که سازندگان Metro Exodus پس از مدتی از خروج استیم٬ بازی خود را در پلتفرم بزرگ ولو برای پیش خرید نگه داشته بودند. در همان موقع‌ها بود که ولو اعلام داشت که این کار دیپ سیلور و ۴A Games نسبت به طرفداران بی انصافی است و نباید انجام می‌شد. این اعلامیه نیز همانند بمبی در فضای مجازی منفجر شد و روز به روز به متنفرین Metro Exodus اضافه می‌شد. سازندگان که متوجه اوضاع فعلی خود شدند در حساب کاربری رسمی شبکه‌ی توییتر بازی اعلام کردند که:

تصمیم بر انتقال Metro Exodus از پلتفرم استیم به فروشگاه تازه تاسیس اپیک توسط Koch Media گرفته شد.

از این بیانیه متوجه می‌شویم که سازندگان و توسعه دهندگان بازی در استدیوی ۴A Games اعلام داشتند که تصمیم این انتقال تنها توسط کمپانی دیپ سیلور گرفته شده و آن‌ها هیچ نقشی در این انتقال نداشتند. اگر بخواهیم دقیق‌تر درباره‌ این جمله صحبت کنیم باید بگوییم که پست یکی از اعضای دیپ سیلور مبتنی بر عرضه نشدن عناوین بعدی فرنچایز مترو در صورت فروش بد Metro Exodus بر روی پی سی٬ تنها نظر شخصی بود و هیچ‌گونه ارتباطی به سیاست‌های شرکت و آینده‌ی بازی بر روی پلتفرم ندارد. همچنین استدیو‌ی سازنده اعلام کرد که آن‌ها علاقه‌ی خاصی به عرضه‌ی بازی بر روی کامپیوتر‌های شخصی دارند و همیشه این امر را در قلب نقشه‌های خود نگاه خواهند داشت. پس اگر تا به امروز نگران انتشار نیافتن نسخه‌های بعدی فرنچایز برای پلتفرم مورد علاقه‌تان بودید٬ دیگر جای نگرانی نیست. البته ممکن است این تصمیم نیز مانند تصمیم عرضه‌ی بازی به صورت انحصاری بر روی فروشگاه اپیک گیمز در دستان ۴A Games نباشد. شما عزیزان می‌توانید نظرات خود را راجع به حواشی‌های اخیر مترو اگزودوس با ما درمیان بگذارید. عنوان Metro Exodus در تاریخ ۲۶ بهمن ماه سال جاری ( ۱۵ فوریه سال ۲۰۱۹ میلادی) برای اکس باکس وان٬ پلی استیشن ۴ و کامپیوتر‌هی خانگی عرضه می‌شود.

رای بدهید!

0 0

ارسال دیدگاه

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش های مورد نیاز مشخص شده اند *

شما می توانید از این ها استفاده کنید HTMLبرچسب ها و ویژگی ها: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>