دنبال کردن افزودن به علاقه مندی
83
PC
(Metacritic)
80
PS4
(Metacritic)
82
XONE
(Metacritic)
خانه » جزئیات جدید از تنظیمات گرافیکی Metro Exodus بر روی کامپیوتر

جزئیات جدید از تنظیمات گرافیکی Metro Exodus بر روی کامپیوتر

به گفته سازندگان بازی مترو، نسخه جدید این عنوان قرار است از فناوری جدید شرکت Nvidia که Ray Tracing نام دارد و چندماه پیش معرفی شد استفاده کند. این بازی همچنین از دو آپشن گرافیکی موسوم به Nvidia Hairworks و Adcanced PhysX نیز پشتیبانی خواهد کرد.

اگرچه سه ویژگی ذکر شده در خطوط بالا نوید عنوانی بسیار پرگرافیک را به مخاطبان می‌دهند ولی آنچه در نمایشگاه گیمزکام از بازی Metro Exodus به نمایش در آمد نتوانست روی ۶۰ فریم بر ثانیه قفل شود و همین مسئله باعث شد تا برخی از منابع خبری در پست‌های متعدد به بهینه نبودن بازی روی کامپیوتر اشاره کنند.

فناوری موسوم به Ray Tracing سازندگان را قادر می‌سازد تا عنوانی طراحی کنند که از لحاظ بصری شبیه‌ترین چیز به واقعیت باشد. از سوی دیگر قابلیت Nvidia Hairworks تائید شده در تنظیمات گرافیکی Metro Exodus فناوری قدیمی‌تری است ولی با این وجود تعداد آثاری که از آن استفاده‌ کرده‌اند بسیار کم است. شاید شاخص‌ترین عنوانی که از Nvidia Hairworks استفاده کرد The Witcher 3 باشد. آنچه در پایین مشاهده می‌کنید تصویری از تنظیمات گرافیکی Metro Exodus می‌باشد. تنظیماتی که در آن DX بازی روی نسخه ۱۲ تنظیم شده و Texture Filtering بازی تا ۱۶ برابر افزایش یافته است.

آنچه از بازی Metro در گیمزکام به نمایش در آمد دمویی بود که بر روی کارت گرافیک غول‌آسایی چون RTX 2018 TI پردازش می‌شد. وضوح تصویر به ثبت رسیده برای بازی در گیمزکام معادل کیفیت ۱۰۸۰p بوده است ولی فریم ۴۰ آن باعث شد تا بسیاری از گیمرها نگران آن شوند که سیستم‌شان پاسخگوی توان پردازشی بسیار بالای Metro نباشد. نکته نگران کننده دیگر از تصویر بالا که حین نمایش بازی در گیمزکام به ثبت رسیده آنست که قابلیت Vsync درون بازی غیرفعال است و در غیر اینصورت به احتمال زیاد فریم بازی بر روی چیپ‌ستی چون RTX 2018 Ti به ۴۰FPS نیز نمی‌رسید. باید منتظر ماند و دید که بعد از انتشار بازی در تاریخ سوم اسفند ۹۷ برای سه پلتفرم‌ اصلی، چه عملکردی از بازی در بخش گرافیکی به ثبت می‌رسد.

نوشته شده توسط
که ز مژگان ســــیاه تو...!

رای بدهید!

0 0

ارسال دیدگاه

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش های مورد نیاز مشخص شده اند *

شما می توانید از این ها استفاده کنید HTMLبرچسب ها و ویژگی ها: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>