دنبال کردن افزودن به علاقه مندی
83
PC
(Metacritic)
80
PS4
(Metacritic)
82
XONE
(Metacritic)
خانه » تماشا کنید: تریلر سینمایی جدید از Metro Exodus

تماشا کنید: تریلر سینمایی جدید از Metro Exodus

کم کم به انتشار عنوان مورد انتظار و پرحاشیه‌ی Metro Exodus نزدیک می‌شویم. به همین مناسبت سازندگان بازی فیلم کوتاه و CGI را برای ما تهیه دیدند تا بتوانیم با شخصیت اول داستان بیشتر همذات پنداری کنیم و از کابوس‌های وی با خبر شویم. در ادامه برای مشاهده‌ی این تریلر بسیار زیبا و اخبار تکمیلی همراه وب سایت نوین اسپات باشید

تریلر CG جدید Metro Exodus به ما اجازه می‌دهد تا در مغز آرتیوم (شخصیت اول و محبوب سری بازی‌های مترو) فرو رویم و مشاهده‌ کنیم که چه کابوس و رویایی این شخصیت را مشغول می‌کند. هایپ عنوان جدید ۴A Games بیش از پیش انجام شده. اخیراً این بازی درگیر حواشی بسیاری شد که با این حواشی برخی از طرفداران خود را ناامید کرد. Metro Exodus یک عنوان اکشن تیراندازی اول شخص می‌باشد که در فضایی پس آخرالزمانی رخ می‌دهد. در این تریلر آرتیوم را مشاهده می‌کنیم که در حال تصور یه زندگی بهتر است. با این حال می‌توان گفت رویا‌های ما تعبیر دیگری از کابوس‌های ما می‌باشد که با دیدن این تریلر کاملاً به چنین چیزی پی خواهید برد.

نام این فیلم CG و کوتاه کابوس آرتیوم می‌باشد. دید ویژه‌ی این فیلم نسبت به رویا‌ها و کابوس‌های شخصیت اول و محبوب Metro Exodus می‌تواند جالب باشد. دیدن ترس‌ها و امید‌های رو به زوال آرتیوم برای یک زندگی بهتر به زیبایی به تصویر کشیده شده است. وی در حال رویا پردازی خروج از این وضعیت و دنیای کثافت و ورود به جایی آرام می‌باشد. باید چند روز دیگر تا انتشار بازی صبر کنیم و رویای حقیقی آرتیوم را مشاهده نماییم. به نظر می‌رسد چنین خرابی‌هایی اتفاقات پس از یک جنگ هسته‌ای باشد. پروتاگونیست ما یکی از هزاران نفری است که به مترو‌ها برده شده اند تا زنده بمانند. مترو‌های مسکو جای امن‌تری نسبت به سطح زمین است و هوای قابل تنفش نیز هنوز در این مترو‌ها قابل استشمام می‌باشد.

این فیلم کوتاه با همکاری Platige Image و سازندگان بازی در استدیو‌ی ۴A Games ساخته شده است. Platige Image در گذشته نیز سابقه‌ی ساخت فیلم‌های کوتاه برای بازی‌های معروف را داشته است. اگر بخواهیم مثالی بزنیم باید لایو اکشن PUBG, تریلر سینماتیک و بسیار زیبای Total War Saga: Thrones of Britannia و حتی تیزر Cyberpunk 2077 را بر زبان بیاوریم. همچنین نویسنده‌ی اصلی کتاب‌های مترو یعنی آقای «دیمیتری گولوکوفسکی » نیز همکاری کوچکی در ساخت این تریلر و همچنین بازی مترو داشته است وی اظهار دارد که:

وقتی می‌بینم که ۴A Games شخصیت داستان‌های من را از روی کاغذ جدا کرده و بر روی صفحه‌ی نمایش پیاده می کند٬ خوشحال می شوم. امیدوارم طرفداران نیز از دنیای آرتیوم و اتمسفر آن لذت ببرند

جالب است که بدانید داستان‌ بازی‌های مترو به نوعی اقتباسی از کتاب‌های گولوکوفسکی هستند. به‌تازگی تریلری از Metro Exodus منتشر شد که درباره‌ی بازی توضیحات بیشتری می‌دهد. برای مشاهده‌ی آن می‌توانید به این لینک مراجعه نمایید. چیزی تا انتشار Metro Exodus نمانده است. بازی در تاریخ ۲۶ بهمن ماه سال جاری برای پلتفرم‌های ایکس باکس وان٬ پلی استیشن ۴ و کامپیوتر‌های شخصی منتشر می‌شود. توجه شما را به دیدن این تریلر بسیار زیبا و تاثیر گذار در انتهای متن جلب می‌کنم. نظرات خود را راجع به این مطلب در کامنت‌ها با ما درمیان بگذارید.

تریلر سینماتیک Metro Exodus

رای بدهید!

0 0

ارسال دیدگاه

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش های مورد نیاز مشخص شده اند *

شما می توانید از این ها استفاده کنید HTMLبرچسب ها و ویژگی ها: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

رمز فراموش شده

لطفا نام کاربری یا آدرس ایمیل خود را وارد نمایید. شما یک لینک برای ایجاد یک رمز عبور جدید از طریق ایمیل دریافت خواهید کرد.