دنبال کردن افزودن به علاقه مندی
خانه » اطلاعات تکمیلی Marvel’s Avengers

اطلاعات تکمیلی Marvel’s Avengers

Marvel’s Avengers

سوالات بسیاری درباره‌ی Marvel’s Avengers به وجود آمده. آیا می‌توان بازی را به صورت Solo و بدون همکاری دوستان و دیگر بازی کنندگان به اتمام رساند؟ آیا بخش‌ Co-oP اجباری خواهد بود؟ خبر خوبی برای شما داریم. قرار نیست که بازی شما را مجبور به چند نفره بازی کردن کند. کمپین اصلی به صورت مجزا طراحی شده. اگر می‌خواهید دنیا را تکی نجات دهید، هیچ مشکلی نیست. اولین رو نمایی از بازی اونجرز به کنفرانس کمپانی اسکوئر انیکس در مراسم E3 2019 باز می‌گردد. عنوان مذکور در تاریخ ۱۵ می ماه سال ۲۰۲۰ میلادی (مصادف با ۲۶ اردیبهشت ماه سال آینده) در دسترس کاربران پلی استیشن ۴ و اکس باکس وان و کامپیوتر‌های شخصی و گوگل استیدیا قرار خواهد گرفت. در ادامه برای اخبار تکمیلی همراه وب سایت نوین اسپات باشید.

از زمانی که اسکوئر انیکس به صورت رسمی حضور حالت CO-OP را در Marvel’s Avengers اعلام کرد، هزاران سوال مختلف راجع به کاربرد آن در بازی به وجود آمده. تعداد زیادی از کاربران دسترسی همیشگی به اینترنت ندارند. برخی هم از بازی کردن با دیگران لذت نمی‌برند. از همین رو صفحه‌ی رسمی بازی اونجرز اعلام داشت که:

تمام ماموریت‌ها و فعالیت‌های کمپین اصلی Marvel’s Avengers به صورت تکی قابل تکمیل است.

شما می‌توانید تمام بازی را به صورت تک نفره تجربه نمایید. ما تنها شما را تشویق به تجربه‌ی این عنوان به صورت گروهی (با دوستان) می‌کنیم. راستش را بخواهید لذت بازی کردن با دوستان چیز دیگریست. به هر حال لازم نیست که نگران باشید. بازی شما را مجبور به تجربه‌ی چند نفره نخواهد کرد.

توسعه دهندگان در ادامه‌ی صحبت‌های خود درباره‌ی محتوای چند نفره و کمپین بازی صحبت کردند. لازم به ذکر است که محتوای کمپین Marvel’s Avengers جدای بخش چند نفره طراحی شده است. در حقیقت کمپین بازی یک تجربه‌ی سینماتیک داستان محور می‌باشد که می‌توانید به صورت تکی ادامه دهید. در مابین ماموریت‌ها، قادر هستید که به پایگاه خود باز گردید و ماموریت‌های مخصوص CO-OP را انتخاب نمایید (که جزو کمپین محسوب نمی‌شوند).

کمپین بسیار غنی و پر محتوایی برای مخاطبین تدارک دیده شده است. در نقش ابر قهرمانان مختلف قرار می‌گیرید و به انجام ماموریت‌های مخصوص و متفاوت مشغول می‌شوید. در همین حال داستان بازی را هم پیش خواهید برد. پایگاهی در بازی وجود دارد. می‌توانید پس از به اتمام رساندن ماموریت‌ها به این پایگاه باز گردید و ماموریت‌های مخصوص CO-OP را انتخاب نمایید و پس از آن دوباره به جریان اصلی باز گردید.

سازندگان اظهار داشتند ک پس از عرضه‌ی Marvel’s Avengers، محتوا‌های پس از انتشار رایگان بسیاری را در اختیار بازی کنندگان قرار خواهند داد.

بدون شک می‌توان گفت که Marvel’s Avengers یک عنوان داستان محور می‌باشد. نقشه‌های مختلفی برای محتواهای پس از انتشار داریم. ابر قهرمانان بسیاری به بازی اضافه خواهند شد و حسابی شما را هیجان زده می کنند.

بد نیست بدانید که استفاده از دو سوپر هیرو به صورت همزمان (در طی تجربه‌ی آنلاین) کاری غیر ممکن می‌باشد. زمانی که آنلاین هستید و با دیگر دوستان خود به تجربه‌ی بازی می‌پردازید، ملزم به انتخاب قهرمان‌های متفاوتی می‌باشید. هر کدام از اعضای گروه ابر قهرمانی Marvel’s Avengers از قابلیت‌های مختلفی برخوردار است. همه جیز درباره‌ی بازی فوق العاده به نظر می‌رسد (به جز طراحی ظاهر شخصیت‌ها. داد بسیاری از طرفداران پس از مشاهده‌ی قیافه‌ی بیوه‌ی سیاه در آمد!!!). Marvel’s Avengers در تاریخ ۱۵ می ماه سال ۲۰۲۰ میلادی (مصادف با ۲۶ اردیبهشت ماه سال آینده) در دسترس کاربران پلی استیشن ۴ و اکس باکس وان و کامپیوتر‌های شخصی و گوگل استیدیا قرار خواهد گرفت.

اگر از طرفداران Marvel’s Avengers هستید، با دنبال کردن پروفایل بازی از آخرین تریلر‌ها، نقد و بررسی‌ها، مقالات، اخبار و …. مربوط به آن مطلع شوید.

رای بدهید!

2 0

ارسال دیدگاه

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش های مورد نیاز مشخص شده اند *

شما می توانید از این ها استفاده کنید HTMLبرچسب ها و ویژگی ها: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>