خانه » Marvel’s Avengers – استن لی در طراحی داستان بازی نقش داشته

Marvel’s Avengers – استن لی در طراحی داستان بازی نقش داشته

Marvel’s Avengers

اگر از طرفداران کامیک بوک و یا دنیای مارول باشید، حتماً نام استن لی را شنیده‌اید. مردی که با خلاقیت بی حد و مرز خود سوپر هیروهای دوست داشتنی‌ای را به دنیا هدیه داد و متاسفانه در سال 2018 دار فانی را وداع گفت. اکثر شهرت او برای خلق اسپایدرمن بود. وی یک نویسنده‌ی چیره دست و خلاق به حساب می‌آمد و داستان‌های بسیار زیبایی را برای دنیای مارول نوشت. به تازگی متوجه شدیم که وی در طراحی داستان بازی Marvel’s Avengers نیز همکاری داشته. بازی انتقام جویان در تاریخ ۱۵ می ماه سال ۲۰۲۰ میلادی (مصادف با ۲۶ اردیبهشت ماه سال آینده) برای پلتفرم‌های پلی استیشن ۴ و اکس باکس وان و کامپیوتر‌های شخصی و سرویس استریم گوگل استیدیا عرضه خواهد شد. در ادامه برای اخبار تکمیلی همراه وب سایت نوین اسپات باشید.

لازم به ذکر است که ایده‌ی اولیه‌ی گروه انتقام جویان و اکثر سوپر هیروهای این گروه با استن لی بود. با وجود مرگ این پیرمرد دوست داشتنی، هنوز هم تاثیراتش در دنیای مارول دیده می‌شود.

به تازگی مصاحبه‌ای از سمت پایگاه خبری TechRadar یا اسکات ایمس، رئیس استدیوی کریستال داینامیکس، ترتیب داده شده است. وی اظهار داشت که در ابتدای روند توسعه، تیم سازنده نزد استن لی رفتند و از او در خصوص دنیای مارول و نحوه‌ی روایت داستان سولاتی پرسیدند. مشخص نیست که استن لی تا چه حد بر روی داستان تاثیر گذاشته و چه ایده‌هایی متعلق به وی بوده. به هر حال توسعه دهندگان اظهار داشته اند که نصیحت‌های لی برای ساخت دقیق‌تر شخصیت‌ها و پرداختشان بسیار کارآمد و مهم بوده. بدین ترتیب شخصیت‌‌ها به گونه‌ای پرداخت شده اند که طرفداران قدیمی و جدید از بدست گرفتن کنترلشان لذت ببرند. توجه شما عزیزان را به قسمتی از گفته‌های ایمس در این خصوص جلب می‌نمایم:

استن لی فردی پیچیده بود. وی سوپر هیروهایش را بسیار دوست داشت. تیم ما در خصوص شخصیت‌های داستان سوالات بسیاری از استن لی پرسید. حتی پیش از ملاقات او از کارکنان آن‌جا و … در خصوص برقراری ارتباط با استن لی و … سوالات مختلفی پرسیدیم.

زیبایی کار استن لی این بود که شخصیت‌ها را برای اینکه دوستشان داشته باشد، خلق می‌کرد. وی معتقد بود که کمیک و داستان‌های فانتزی می تواند عشق اول هرکسی باشد و این حرف همواره در مغز من تکرار می‌شود.

چندی پیش گفت و گویی از سمت پایگاه پلی استیشن بلاگ با ایمس ترتیب داده شد. وی در این گفت و گو در خصوص داستان و زوایای مختلف شخصیت‌های بازی اظهار نظر نمود. داستان حول محور درگیری‌های سوپر هیروهای قصه با وجه‌ی انسانی و شخصیتی می‌چرخد. مثل همیشه می‌توانید نظرات خود را راجع به بازی در بخش کامنت‌ها با ما به اشتراک بگذارید. Marvel’s Avengers در تاریخ ۱۵ می ماه سال ۲۰۲۰ میلادی (مصادف با ۲۶ اردیبهشت ماه سال آینده) در دسترس کاربران پلی استیشن ۴ و اکس باکس وان و کامپیوتر‌های شخصی و سرویس استریم گوگل استیدیا قرار خواهد گرفت.

اگر از طرفداران Marvel’s Avengers هستید، با دنبال کردن پروفایل بازی از آخرین تریلر‌ها، نقد و بررسی‌ها، مقالات، اخبار و …. مربوط به آن مطلع شوید

رای بدهید!

0 0

ارسال دیدگاه

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش های مورد نیاز مشخص شده اند *

شما می توانید از این ها استفاده کنید HTMLبرچسب ها و ویژگی ها: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>