دنبال کردن افزودن به علاقه مندی
خانه » Marvel’s Avengers روایت‌گر درگیری‌های درونی ابر قهرمانان است

Marvel’s Avengers روایت‌گر درگیری‌های درونی ابر قهرمانان است

Marvel’s Avengers

به نظر می‌رسد که داستان Marvel’s Avengers پیچیده‌تر و عمیق‌تر از چیزی باشد که فکرش را می‌کنیم. عنوانی که پس از مدت‌ها انتظار، در کنفرانس اسکوئر انیکس (در مراسم E3 2019) رو نمایی شد و مژده‌ی یک بازی درست و حسابی را به مخاطبان خود داد. تیم انتقام جویان از سوپر‌هیرو‌های مختلف مارول تشکیل شده. تا به امروز ۵ سوپر هیروی قابل بازی معرفی شده اند. ثور، هالک، بیوه‌ی سیاه، کاپیتان آمریکا و مرد آهنی. در گذشته دریافتیم که سازندگان کمپین مفصلی را برای عنوان مذکور در نظر گرفته اند. حال آگاه شدیم که داستان بازی اونجرز، درباره‌ی سقوط بشریت و روند رو به زوال آن است. Marvel’s Avengers در تاریخ ۱۵ می ماه سال ۲۰۲۰ میلادی (مصادف با ۲۶ اردیبهشت ماه سال آینده) در دسترس کاربران پلی استیشن ۴ و اکس باکس وان و کامپیوتر‌های شخصی و گوگل استیدیا قرار خواهد گرفت. در ادامه برای اخبار تکمیلی همراه وب سایت نوین اسپات باشید.

سازندگان تمام ریسک‌ها را به جان خریده‌اند و قصد انتشار یک بازی جاه طلبانه را دارند (حداقل این‌طور به نظر می‌رسد!). چندی پیش مصاحبه‌ای از سمت وب سایت GamesBeat با کارگردان و نویسنده‌ی Marvel’s Avengers یعنی آقای Shaun Escayg صورت گرفت. وی اظهار داشت که داستان بازی بسیار پرداخت شده می‌باشد. در حقیقت قرار است تا با وجه انسانی سوپر‌هیرو‌های مورد علاقه مان بیشتر آشنا شویم. داستان، حول محور یک اتفاق ناگوار (که A-Day نام دارد) روایت می‌شود. وظیفه‌ی قهرمانان به دوش کشیدن سختی‌ها و تحمل رنج باخت و … می‌باشد. در ادامه توجه شما را به قسمتی از صحبت‌های ایشان جلب می‌نمایم:

قسمت بزرگی از داستان بازی مربوط به وجه انسانی سوپرهیروها می‌شود. چگونه با گناهان خود و اشتباهاتشان رو به رو می‌شوند؟ چگونه با باخت مقابله می‌کنند؟ آیا می‌توانند تفاوت‌هایشان را کنار بگذارند؟ به نظر من بروس بنر (هالک) یکی از دوست داشتنی ترین سوپر هیرو‌هاست. وی همیشه در حال درگیری با هویت خود می‌باشد. همان‌طور که می‌دانید، بنر یک دانشمند است. یک فرد باهوش و در عین حال آرام و فروتن. ناگهان خشمگین می‌شود و تبدیل به یک موجودی با صفات کاملاً متفاوت می‌شود که می‌تواند هر چیزی را با کوچک‌ ترین اشاره‌ای خورد کند. حال سوالی پیش می‌آید: آیا این موجود خطرناک است؟ آیا می‌توان او را به عنوان یک سوپر هیرو قبول کرد؟ وی در طی کل زندگی‌اش مشغول به مبارزه بوده. چه با خود و چه با دیگران….

از طرفی با مرد آهنی رو به رو هستیم. فردی بسیار باهوش که تمام قدرت‌های خود را بر اساس تکنولوژی بدست آورده و به عبارتی دیگر، به تکنولوژی و فناوری وابسته است. وی خود را موظف به کمک و حفاظت کردن می‌داند. یکی دیگر از صفات بارز آیرون من، تکبر و غرور است. او دست به کار‌هایی می‌زند که بقیه‌ی اعضای Marvel’s Avengers حاضر به انجام آن نیستند. درگیری شخصیتی او از این جا شروع می‌شود….

همان‌طور که ذکر کردیم، همه چیز درباره‌ی درگیری‌هاست. درست است؟ چه اتفاقی در A-Day (اتفاق ناگواری که آغاز ماجرا‌های بازیست) افتاد؟ این اتفاق تقصیر چه کسی بود؟ آیا بیوه‌ی سیاه مقصر است؟ آیا تصمیم اشتباه سوپر هیرو‌های ما بود که سبب چنین رخدادی شد؟ این موارد تماماً بازگوی احساسات بشریت هستند. تصمیماتی که هر روز با آن‌ها سر و کله می‌زنیم و دست و پنجه نرم می‌کنیم. فکر می‌کنم بازی Marvel’s Avengers متفاوت‌ترین داستان روایت شده از این گروه سوپر هیرویی معروف است. همچنین داستان تاثیرات مختلفی بر روی ابر قهرمانان می‌گذارد. متاسفانه نمی‌توانم اطلاعاتی بیشتری در این زمینه در اختیار شما قرار دهم.

چندی پیش مصاحبه‌ای از سمت وب سایت Trusted Reviews با کارگردان اجرایی عنوان مذکور شکل گرفت. طی این مصاحبه سوالاتی راجع به سیستم لوت بازی و شخصی سازی‌های مختلف سوپر‌ هیرو‌ها پرسیده شد در Marvel’s Avengers به راحتی می‌توانید نحوه‌ی بازی کردنتان را انتخاب کنید و سوپر‌ هیروی خود را به روش‌های مختلف شخصی سازی نمایید. با این کار قادر به کسب قابلیت‌های جدید و جالبی هستید. همچنین تمام ماموریت‌های کمپین اصلی Marvel’s Avengers به صورت تکی قابل تکمیل می‌باشند. در حقیقت کمپین بازی یک تجربه‌ی سینماتیک داستان محور می‌باشد که می‌توانید به صورت تکی ادامه دهید.

مثل همیشه می‌توانید نظرات خود را راجع به این مطلب در بخش کامنت‌ها با ما به اشتراک بگذارید. Marvel’s Avengers در تاریخ ۱۵ می ماه سال ۲۰۲۰ میلادی (مصادف با ۲۶ اردیبهشت ماه سال آینده) در دسترس کاربران پلی استیشن ۴ و اکس باکس وان و کامپیوتر‌های شخصی و گوگل استیدیا قرار خواهد گرفت.

اگر از طرفداران Marvel’s Avengers هستید، با دنبال کردن پروفایل بازی از آخرین تریلر‌ها، نقد و بررسی‌ها، مقالات، اخبار و …. مربوط به آن مطلع شوید.

رای بدهید!

0 0

ارسال دیدگاه

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش های مورد نیاز مشخص شده اند *

شما می توانید از این ها استفاده کنید HTMLبرچسب ها و ویژگی ها: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>