خانه » رکورد ۹ میلیونی بازی اسپایدرمن شرکت مارول

رکورد ۹ میلیونی بازی اسپایدرمن شرکت مارول

اسپایدرمن مارول

با وجود اینکه بازی اسپایدرمن محصول استودیو Insomniac Games سال پیش منتشر شد، اما این بازی توانسته به رکوردهای قابل توجه‌ای دست یابد. به تازگی مشخص شده است که این بازی توانسته به رکورد ۹ میلیون نسخه دست یابد. در ادامه همراه نوین اسپات باشید.

در خبری که توسط شرکت سونی اعلام شد، بازی اسپایدرمن شرکت مارول توانسته به پرفروش‌ترین بازی انحصاری پلی استیشن ۴ در تاریخ تبدیل شود. این بازی که در سپتامبر ۲۰۱۸ عرضه شد توانسته تاکنون ۹ میلیون نسخه فروش داشته باشد. به احتمال زیاد این بازی تاکنون از این رقم نیز عبور کرده است. «جیمز استونسون» مدیر روابط عمومی Insomniac Games در توییتر خود این میزان فروش را تایید کرده است و از هواداران برای رقم زدن چنین رکوردی تشکر کرده است. برای مشاهده سایر اخبار مربوط به این بازی می‌توانید به این لینک مراجعه کنید.

نوشته شده توسط
عاشق بازی های نقش آفرینی و اکشن اول شخص

رای بدهید!

0 0

ارسال دیدگاه

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش های مورد نیاز مشخص شده اند *

شما می توانید از این ها استفاده کنید HTMLبرچسب ها و ویژگی ها: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

رمز فراموش شده

لطفا نام کاربری یا آدرس ایمیل خود را وارد نمایید. شما یک لینک برای ایجاد یک رمز عبور جدید از طریق ایمیل دریافت خواهید کرد.