خانه » نسخه بازسازی شده Mark of the Ninja در راه نینتندو

نسخه بازسازی شده Mark of the Ninja در راه نینتندو

عنوان پلتفرمر استودیو بازیسازی Klei Entertainment که با نام Mark of the Ninja شناخته می‌شود در راه پلتفرم نینتندو می‌باشد. این بازی که نخستین بار در ۲۰۱۲ منتشر شده بود توجهات بسیاری را به سوی خود جلب نمود. نسخه ریمستر شده این بازی پاییز پیش رو برای نینتندو عرضه خواهد شد. این بازی تحت حمایت مایکروسافت توانست یکی از عناوین بسیار موفق Xbox در چند سال گذشته باشد و حالا بعد از گذشت این همه سال نوبت آن رسیده تا گیمر‌های پلتفرمی دیگر به اسم نینتندو نیز بتوانند این بازی را در کنسول شان انجام دهند.

گیمر ها در طول مسیر گیمپلی این بازی باید از مناطق مختلفی عبور کنند و بدون ایجاد سر و صدا مراحل را پشت سر بگذارند. این بازی با وجود پلتفرمر بودن خود توانسته یکی از بهترین گزینه ها برای هواداران سبک مخفی کاری باشد. گیمر ها خواهند توانست بین مخفی کاری و درگیر شدن با دشمنان یک گزینه را انتخاب کنند و با ارتقای شخصیت درون بازی خود تجربه جالبی از بازی های پلتفرمر داشته باشند.

نوشته شده توسط
که ز مژگان ســــیاه تو...!

رای بدهید!

0 0

ارسال دیدگاه

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش های مورد نیاز مشخص شده اند *

شما می توانید از این ها استفاده کنید HTMLبرچسب ها و ویژگی ها: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>