خانه » نینتندو Mario Kart Tour را برای گوشی‌های هوشمند عرضه خواهد کرد

نینتندو Mario Kart Tour را برای گوشی‌های هوشمند عرضه خواهد کرد

Mario Kart 8 Deluxe

Mario Kart Tour‌ جدیدترین بازی موبایلی است که نینتندو قرار است برای پلتفرم گوشی‌های هوشمند عرضه کند. این خبری است که توسط حساب کاربری نینتندو در شبکه اجتماعی توییتر اعلام شده است.

نینتندو امروز به طور رسمی از آغاز فرایند توسعه Mario Kart Tour برای گوشی‌های هوشمند خبر داده است. آن‌طور که اعلام شده این بازی در حال حاضر مراحل توسعه را پشت‌سر می‌گذارد و قرار است در سال مالی آتی که در مارس ۲۰۱۹ به پایان می‌رسد پیش روی مشتاقان قرار گیرد. نینتندو از این بازی به عنوان اپلیکیشنی موبایلی یادکرده اما هیچ توضیحات بیشتری را در این خصوص ارائه نکرده است.

Mario Kart Tour پنجمین بازی است که نینتندو برای گوشی‌های هوشمند در دست توسعه قرار داده است. این شرکت پیش از این بازی‌هایی نظیر Super Mario Run, Fire Emblem Heroes, Anima Crossing: Pocket Camp و Mittomo را برای این پلتفرم منتشر کرده بود. وال استریت اعلام کرده نینتندو قرار است جزئیات بیشتری را در خصوص این بازی اعلام کند.

Tour Mario Kart

این ناشر بازی‌های ویدئویی تایید کرده که Nintendo Switch Online هم در سپتامبر پیش رو،  آغاز به کار خواهد کرد. این سرویس که معادلی برای PlayStation Network یا Xbox Live به حساب می‌آید هزینه ۳.۹۹ دلار در هر ماه یا هزینه ۷.۹۹ دلار برای سه‌ماه یا در نهایت امر، هزینه ۱۹.۹۹ دلار برای هر سال استفاده را به دنبال خواهد داشت.

این سرویس امکان اجرای آنلاین بازی‌ها را در اختیار مالکان کنسول سوئیچ قرار می‌دهد. سرویسی که تا به اینجای کار رایگان بوده اما انتظار می‌رود با راه‌اندازی نینتندو سوئیچ آنلاین، مشمول تغییر شرایط شود. به این ترتیب، کاربران سوئیچ می‌توانند به مجموعه‌ای از بازی‌های کلاسیک نینتندو نظیر Super Mario Bros. 3 یا Balloon Fight  و Dr. Mario هم دسترسی پیدا کنند. نینتندو این مجموعه بازی‌ها را در دسته آرشیوی به نام Classic Game Selection قرار داده اما به نظر می‌رسد این شرایط هم تغییر کند. نینتندو با راه‌اندازی سرویس سوئیچ آنلاین قرار است حالت بازی چندنفره را هم در این سرویس ادغام کند.

خبرهای جدید از راه‌اندازی سرویس نینتندو و همچنین توسعه بازی یادشده در حالی به گوش می‌رسد این شرکت در جدیدترین گزارش‌های مالی خود از فروش چشمگیر کنسول بازی سوئیچ خبر داده است. این محصول موفق شده از زمان عرضه به بازار از اوایل مارس ۲۰۱۷ میلادی آمار فروش چشمگیر بیشتر از ۱۴ میلیون دستگاه را به ثبت برساند.

نوشته شده توسط
سکوت! خودت ببین ...

رای بدهید!

0 0

ارسال دیدگاه

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش های مورد نیاز مشخص شده اند *

شما می توانید از این ها استفاده کنید HTMLبرچسب ها و ویژگی ها: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

رمز فراموش شده

لطفا نام کاربری یا آدرس ایمیل خود را وارد نمایید. شما یک لینک برای ایجاد یک رمز عبور جدید از طریق ایمیل دریافت خواهید کرد.

ثبت نام

This site is protected by reCAPTCHA and the Google Privacy Policy and Terms of Service apply.