خانه » هر آنچه از جدیدترین بازی نینتندو، Mario Kart Tour می دانیم

هر آنچه از جدیدترین بازی نینتندو، Mario Kart Tour می دانیم

ورود نینتندو به حوزه ی بازی های موبایل اتفاقات بسیار خوشایندی برای همگان به ارمغان آورده است. فرانچایز‌های موفق و محبوبی چون سوپرماریو، پوکمون و عنوان Fire Emblem از جمله بازی‌هایی هستند که خیلی راحت راه خود را به بازار موبایل‌های هوشمند یافتند و چنین به نظر می‌رسد که کار به همینجا ختم نمی شود.

عنوان اعلام شده‌ی بعدی از سوی نینتندو برای گوشی‌های هوشمند اثریست که هیچ کس انتظارش را ندارد و در عین حال هیچکس نمی‌تواند برای تجربه کردنش صبر کند. بازی Mario Kart Tour اثریست که به زودی لذت کلاسیک مسابقه با شخصیت‌های محبوب دنیای سوپرماریو را برای همگان به ارمغان می‌آورد و همگان می توانند روی گوشی‌های هوشمند خود مشغول آن شوند.

تنها یک توئیت کوتاه کافی بود تا همگان حواس‌شان را جمع کنند و منتظر بازی باشند. یکی از فرنچایز‌های بسیار موفق نینتندو به زودی برای گوشی‌های هوشمند عرضه می‌شود و ما نمی توانیم بیش از این هیجان زده باشیم. بعد از آگاهی مربوط به خاموش شدن سرور‌های Miitomo همگان پنداشتند که نینتندو می‌خواهد بیخیال عرضه‌ی بازی‌های جدید خود روی Android و iOS شود و در چنین شرایطی بود که ناگهان خبر انتشار بازی ماریوکارت روی گوشی‌های هوشمند همگان را شگفت زده کرد. در متن توئیت شرکت نینتندوآمریکا با شناسه ی توئیتر @NintendoAmerica چنین آمده است که به زودی بازی جدید ماریو کارت برای گوشی‌های هوشمند عرضه خواهد شد.

 

در حال حاضر هیچ اطلاعاتی درباره‌ی اینکه بازی چگونه خواهد بود در دسترس نیست چرا که هیچ اسکرین شات یا اطلاعات تکمیلی دیگری در اختیار نیست ولی با توجه به سیاست‌های نینتندو می‌توان انتظار داشت که بازی به هنگام عرضه مانند Super Mario Run عنوانی پولی باشد یا مانند Fire Emblem Heroes و Animal Crossing عنوانی رایگان خواهد بود. پیش‌بینی می‌شود که نینتندو سیاست دوم را به کار گیرد و بازی را به صورت مجانی در اختیار عموم قرار دهد و با استفاده از پرداخت‌های درون برنامه ای هزینه‌های خود را جبران نماید. از جمله‌ی این هزینه‌ها می توان به امکان شخصی سازی کردن شخصیت‌ها اشاره کرد که برای استفاده از برخی قابلیت‌ها و نیرو‌های خاص نیاز به پرداخت مبلغی پول خواهیم داشت.

  • Mario Kart Tour چه زمانی منتشر خواهد شد؟

این بازی نخستین بار در سال ۱۹۹۲ منتشر شد ولی در حال حاضر خبری از انتشار بعدی آن در اختیار نداریم، اما انتظار می‌رود که نینتندو تا شروع سال مالی جدید که از مارس ۲۰۱۹ آغاز می شود دست نگه دارد و بعد از آن به فکر انتشار بازی باشد. با وجود اینکه هنوز نمی توان به طور یقین تاریخ مشخصی برای بازی اعلام کرد، ولی با این حال تصور بر آن است که این بازی در سال ۲۰۱۸ منتشر شود.

 

 

نوشته شده توسط
سکوت! خودت ببین ...

رای بدهید!

0 0

رمز فراموش شده

لطفا نام کاربری یا آدرس ایمیل خود را وارد نمایید. شما یک لینک برای ایجاد یک رمز عبور جدید از طریق ایمیل دریافت خواهید کرد.

ثبت نام

This site is protected by reCAPTCHA and the Google Privacy Policy and Terms of Service apply.