خانه » بازی ترسناک Maid of sker براساس داستانی واقعی معرفی شد

بازی ترسناک Maid of sker براساس داستانی واقعی معرفی شد

Maid of sker

همانطور که به جشن هالووین نزدیک می‌شویم به نظر می‌رسد که بازی‌های ترسناک نیز بیشتر معرفی می‌شوند. به تازگی تریلری از بازی ترسناک Maid of Sker منتشر شده است که قرار است سال بعد برای چندین پلفترم منتشر شود. در ادامه همراه نوین اسپات باشید.

با توجه به توسعه دهنده بازی، Wales Interactive ، بازی Maid of Sker در ژانر ترسناک و اول شخص است که گیم پلی آن شامل مخفی کاری است و از اسلحه در آن استفاده نمی‌شود. بازی در هتلی متروکه رخ می‌دهد که تاریخی ترسناک از داستان‌های قدیمی ولزی را شامل می‌شود. برای اینکه بازی بیش از این ترسناک شود باید گفت که داستان بازی بر اساس داستان واقعی زنی به نام «الیزابت ویلیامز» ساخته شده است.

بازیکنان در بازی Maid of Sker کنترل «توماس ایوانز» را بر عهده دارد که تلاش می‌کند زنی که دوست دارد را از خانه Sker نجات دهد. گیم پلی بازی متمرکز بر مخفی کاری است و بازیکنان هیچ اسلحه‌ای با خود ندارند. برای همین منظور باید از ساخت تله بهره ببند. البته استفاده از تله‌ها نیز نتایجی به همراه خواهد داشت. روایت داستان خطی نیست و چندین انتخاب وجود خواهد داشت که منجر به پایان‌های مختلفی می‌شود. جلوه‌های بصری بازی Maid of Sker واقعی خواهد بود و کیفیت آن با رزولوشن ۴K تهیه می‌شود. بازی قرار است در سه ماهه سوم سال ۲۰۱۹ برای کنسول‌های پلی استیشن ۴، ایکس باکس وان، نینتندو سوییچ و کامپیوتر عرضه شود. در ادامه می‌توانید تریلر منتشر شده از این بازی را مشاهده کنید.

تریلر معرفی بازی Maid of Sker

 

نوشته شده توسط
عاشق بازی های نقش آفرینی و اکشن اول شخص

رای بدهید!

0 0

ارسال دیدگاه

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش های مورد نیاز مشخص شده اند *

شما می توانید از این ها استفاده کنید HTMLبرچسب ها و ویژگی ها: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>