خانه » بازی بعدی سازنده Mad Max و Just Cause عنوانی جهان باز خواهد بود

بازی بعدی سازنده Mad Max و Just Cause عنوانی جهان باز خواهد بود

استودیوی سوئدی موسوم به Avalanche Studios بعنوان یکی از مهم‌ترین استودیو های سازنده عناوین جهان باز شناخته می‌شود. این استودیو در جدیدترین اقدام خود بازی Mad Max را راهی بازار کرد که هواداران بسیاری پیدا کرد. این استودیو را عمدتاً برای ساخت عنوانی چون Just Cause می‌شناسند. این استودیو در جدیدترین اقدام خود قرار شده تا یک بازی جهان باز جدید بسازد و این استودیو در ساخت آن هیچ کمکی از سوی استودیو های دیگر نخواهد گرفت. اطلاعیه جدید این استودیو را در ادامه مشاهده می‌کنید.

در استودیو Avalanche سخت تلاش می کنیم تا عنوان بعدی مان را بسازیم. ما در حال حاضر قادر به ارائه جزئیات بیشتر نیستیم ولی همین قدر بدانید که بازی جهان باز بعدی ما بسیار هیجان انگیز و چالش برانگیز خواهد بود. در این بازی نقش جوانی را برعهده می‌گیرید که با استفاده از تکنولوژی های روز در طبیعی‌ترین حالت مجازی خود به گیمر ها ارائه می‌شود. در حال حاضر به ۱۲ جوان نیازمندیم تا از چهره های‌شان در بازی استفاده کنیم. این افراد خواهند توانست تا علاوه بر بازدید از استودیوی ما تا سال های سال مطمئن باشند که مردم دنیا صورت شان را در بازی بعدی ما خواهند دید.

نوشته شده توسط
که ز مژگان ســــیاه تو...!

رای بدهید!

0 0

ارسال دیدگاه

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش های مورد نیاز مشخص شده اند *

شما می توانید از این ها استفاده کنید HTMLبرچسب ها و ویژگی ها: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

رمز فراموش شده

لطفا نام کاربری یا آدرس ایمیل خود را وارد نمایید. شما یک لینک برای ایجاد یک رمز عبور جدید از طریق ایمیل دریافت خواهید کرد.