خانه » اولین تصاویر کنسول Mad Box منتشر شد

اولین تصاویر کنسول Mad Box منتشر شد

Mad Box

به نظر می‌رسد Slightly Mad Studios  قصد ارائه‌ی کنسول بازی دارد! آقای «ایان بل» (Ian Bell) مدیر این استدیو تصاویری از کنسول جدیدشان را منتشر کرده است. این کنسول Mad Box نام داشته و از ظاهر بسیار فانتزی و جذابی نیز برخوردار است. در ادامه برای اخبار تکمیلی و مشاهده‌ی تصاویر این کنسول همراه وب سایت نوین اسپات باشید.

با اعلام این خبر توسط «ایان بل» شوک بزرگی به صنعت بازی‌های کامپیوتری وارد شد. این استدیو به تازگی بازی Project Cars 2 را منتشر کرد و حالا قصد ساخت و ارائه‌ی کنسول بازی را دارد. همان‌طور که اشاره شد نام این کنسول Mad Box می‌باشد. همچنین از صحبت‌های بل می‌توان برداشت کرد که هدف این کنسول ایجاد رقابت با کنسول‌های مایکروسافت و سونی است به‌طوری که حتی قابلیت پشتیبانی از هدست‌های مختلف VR را نیز داشته باشد. اولین تصاویر این کنسول نیز دیروز توسط خود بل منتشر شدند و به ما اجازه دادند که متوجه شویم شکل ظاهری این کنسول چگونه است. در این تصاویر ۴ مدل مختلف از Mad Box را مشاهده خواهیم کرد که هرکدام از رنگ‌های متفاوتی بهره می‌برند. همچنین شما می‌توانید مارکی که استدیو برای این کنسول آماده کرده است را در دیواره‌ی مد باکس مشاهده کنید.

همچنین بل یادآور شد که قسمت‌‌هایی از تصویر کنسول که نشان دهنده‌ی سخت افزار آن هستند مات شده زیرا هنوز تصمیم نهایی برای آن گرفته نشده است. بل در گذشته بیان کرده بود که Mad Box با از لحظ سخت افزاری یک سیستم خانگی قدرتمند (که قادر به اجرای بازی روی بالاترین تنظمیات ممکن است) در دو سال آینده برابری می‌کند. اگر این صحبت‌ها واقعیت داشته باشند و فقط به قصد بازاریابی بیان نشده باشند٬ مد باکس کنسول گران قیمتی خواهد بود. اگرچه بل اعلام کرده بود که Mad Box به‌گونه‌ای قیمت گذاری می‌شود که نزدیک به قیمت کنسول‌های مایکروسافت و سونی باشد و توانایی ایجاد بازار رقابت داشته باشد.

بر اساس نقشه‌های بل٬ مد باکس در دو یا سه سال آینده عرضه می‌شود. وارد شدن به بازار رقابت کنسول‌ها بسیار سخت و دشوار است. حتی شرکت بزرگی مانند Valve نیز نتوانست با عرضه‌ی استیم باکس موفقیت‌های چندانی بدست آورد. امیدواریم که Mad Box بتواند موفقیت‌های چشمگیری کسب کرده و به پیشرفت صنعت گیم کمک شایانی کند. نظرات خود را راجع به مد باکس با ما در میان بگذارید.

رای بدهید!

0 0

ارسال دیدگاه

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش های مورد نیاز مشخص شده اند *

شما می توانید از این ها استفاده کنید HTMLبرچسب ها و ویژگی ها: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>