خانه » طرح نهایی کنسول بازی Mad Box منتشر شد

طرح نهایی کنسول بازی Mad Box منتشر شد

سرانجام طرح نهایی مد باکس انتخاب شده و با مخاطبین و علاقه مندان بازی‌های کامپیوتری به اشتراک گذاشته شد. از حق نگذریم ویژگی‌های ظاهری کنسول Mad Box چشم نواز می‌باشد. در ادامه برای مشاهده‌ی عکس این کنسول و توضیحات تکمیلی همراه وب سایت نوین اسپات باشید.

در گذشته درباره‌ی Mad Box با شما صحبت کردیم. این کنسول اهداف جاه طلبانه‌ای را دارد همچنین مسیر سر سختی نیز در پیش روی آن قرار گرفته. رقابت کردن با کنسول‌های مایکروسافت و سونی اصلاً کار آسانی نیست. از آنجا که انتشار کنسول mad box قطعی شد سازندگان این دستگاه تصمیم به نمایش گذاشتن فرم و ظاهر نهایی آن با مخاطبین گرفتند. رئیس شرکت Slightly Mad یعنی آقای «ایان بل» تصویر‌هایی از این کنسول را در حساب شخصی توییتر خود به اشتراک گذاشت.

همان‌طور که اشاره شد طراحی ظاهری Mad Box چشم نواز و زیباست. برخی معتقدند این کنسول شباهت‌های زیادی به کامپیوتری‌های Razer دارد!! امکانات جالبی نیز برای مد باکس قرار داده شده. برای مثال عنوان بازی‌ای که شما در کنسول قرار می‌دهید و مشغول به تجربه‌ی آن می‌شوید٬ در صفحه نمایش جلوی کنسول دیده می‌شود. همچنین کنسول هم به صورت افقی و هم به صورت عمودی قرار می‌گیرد و از این رو محدودیتی برای بازی‌کنندگان ایجاد نمی‌کند. هنوز اطلاعاتی از سخت افزار Mad Box در دست ما نیست. به گفته‌ی ایان بل سخت افزار این کنسول بسیار قدرتمند می‌باشد به‌طوری که در سال انتشار همانند کامپیوتر‌های خانگی قدرتمند توانایی اجرای بازی‌های روز را در بالاترین کیفیت ممکن دارا است. این طور که به نظر می‌رسد Mad Box در دو یا سه سال آینده عرضه می‌گردد. شما می‌توانید نظرات خود را راجع به این کنسول و مطالب مربوطه با ما درمیان بگذارید. همچنین می‌توانید تصویری که از طرح نهایی کنسول مد باکس توسط ایان بل در توییتر منتشر شد را در پایین‌ مشاهده نمایید. قابل توجه است که طبق گفته‌ی سازندگان این طراح امکان تغییر دارد.

رای بدهید!

0 0

ارسال دیدگاه

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش های مورد نیاز مشخص شده اند *

شما می توانید از این ها استفاده کنید HTMLبرچسب ها و ویژگی ها: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

رمز فراموش شده

لطفا نام کاربری یا آدرس ایمیل خود را وارد نمایید. شما یک لینک برای ایجاد یک رمز عبور جدید از طریق ایمیل دریافت خواهید کرد.