Lost Soul Aside Lost Soul Aside

تماشا کنید: ۱۸ دقیقه گیم پلی از عنوان Lost Soul Aside

بازی های مرتبط

بدون شک می توان مجموعه دویل می کرای را به عنوان یکی از فرنچایز های تاثیرگذار در صنعت بازی‌های ویدئویی قلمداد کرد. در طی دهه‌ی اخیر، بسیاری از عناوین هک اند اسلش، به نوعی از دویل می کرای الهام گرفتند و توانستند خودشان را به عنوان بازی های با ارزش و لذت بخشی معرفی کنند. در این پست قصد داریم تا شما را با Lost Soul Aside آشنا کنیم. عنوانی که به گفته توسعه‌دهندگان، الهامات بسیار زیادی رو از دویل می کرای گرفته. اگر تمایل به کسب اطلاعات بیشتر دارید، در ادامه همراه وب سایت نوین اسپات باشید.

لازم به ذکر است که معرفی این اثر به سال ۲۰۱۸ باز می‌گردد. پس از آن، روند توسعه در سکوت خبری فرو رفت و قشر کثیری از مخاطبان، به صورت کلی Lost Soul Aside را فراموش کردند. به هرحال تریلر جدیدی که از این عنوان منتشر شد دوباره نظر مخاطبان را جلب کرد. در این تریلر به مدت ۱۸ دقیقه از گیم پلی سراسر اکشن و مهیج Lost Soul Aside به پرده تصویر کشیده می‌شود و باید اعتراف کرد که بازی هنوز هم منحصر به فرد و دوست داشتنی به نظر می‌رسد. توجه شما عزیزان را تریلر مربوطه جلب می کنم:

تماشا کنید: ۱۸ دقیقه گیم پلی از عنوان Lost Soul Aside

 

اما اظهارات سازنده‌ی بازی که به همراه این تریلر منتشر شد:

تصمیم گرفتیم که به روند انتشار اخبار در خصوص Lost Soul Aside بازگردیم و این عمل را با یک تریلر ۱۸ دقیقه‌‌ای از گیم پلی ناصر آغاز نمودیم. از تغییر‌های به وجود آمده برای رونمایی و همچنین انتشار اخبار بیشتر، عذرخواهی می کنیم و از تمام کسانی که با انرژی های مثبت‌شان ما را پشتیبانی می‌کنند و صبر پیشه نمودند، تشکر می‌کنیم.

لازم به ذکر است که این پروژه توسط یک بازیساز به نام ینگ بینگ آغاز شد و برای مدت زمان بسیاری است که در دستان توسعه قرار دارد. متاسفانه هنوز تاریخ انتشاری برای این اثر اعلام نشده ولی می‌دانیم که بازی بر روی کنسول‌های پلی‌استیشن ۴ و پلی استیشن ۵ انتشار خواهد یافت. آقای بین در ادامه اظهارات خود، خاطرنشان شد که:

کاملا متوجه تمام شدن صبر مخاطبان برای دریافت اطلاعات بیشتر در خصوص این بازی هستم. تنها این را می‌گویم که روند توسعه و ساخت بازی بسیار نرم و روان پیش می‌رود.

امید است که در ماه‌های آینده اطلاعات بیشتری در خصوص Lost Soul Aside به اشتراک گذاشته شود. مثل همیشه می توانید نظرات خود را راجع به این مطلب در بخش کامنت ها با ما به اشتراک بگذارید. تمام اخبار مربوط به توسط وبسایت نوین اسپات پوشش داده خواهد شد.

دیدگاه کاربران

0 دیدگاه

اولین نفری باشید که نظر میدهد...

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Novinspot
`