دنبال کردن افزودن به علاقه مندی
خانه » تماشا کنید: تریلر عرضه‌ی اپیزود دوم Life Is Strange 2

تماشا کنید: تریلر عرضه‌ی اپیزود دوم Life Is Strange 2

سرانجام به انتشار اپیزود دوم بازی Life Is Strange 2 رسیدیم. به‌تازگی تریلری برای عرضه‌ی این عنوان از سمت سازندگان منتشر شده است. در ادامه برای مشاهده‌ی تریلر و اخبار تکمیلی همراه وب سایت نوین اسپات باشید.

در ابتدای متن خدمت شما عرض کنم که اگر اپیزود اول را تجربه نکردید و علاقه مند به تجربه‌ی آن در آینده می‌باشید٬ از دیدن این ویدیو امتنا کنید.

سرانجام موفق به ادامه دادن داستان Life Is Strange 2 در اپیزود دوم بازی می‌باشیم. اسکوئر انیکس به تازگی تریلری از بازی منتشر کرده است. این تریلر به مناسبت عرضه‌ی بازی به اشتراک گذاشته شده. در اپیزود دوم شما دوباره ماجرا‌های دو برادر دوست داشتنی قصه‌ی ما را ادامه می‌دهید. بیشتر درباره ی تریلر صحبت نمی‌کنم و دیدن آن را به شما واگذار خواهم کرد. Life Is Strange 2 امروز یعنی مورخ چهارم بهمن ماه ۱۳۹۷ براس دارندگان سه پلتفرم اصلی٬ منتشر شده است. برای کسب اطلاعات بیشتر از بازی به این لینک مراجعه نمایید.

تریلر پیش از عرضه‌ی اپیزود ۲ بازی Life Is Strange 2

 

رای بدهید!

0 0

ارسال دیدگاه

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش های مورد نیاز مشخص شده اند *

شما می توانید از این ها استفاده کنید HTMLبرچسب ها و ویژگی ها: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>