دنبال کردن افزودن به علاقه مندی
44
PC
(Metacritic)
37
PS4
(Metacritic)
خانه » تماشا کنید: تریلر گیم پلی جدید Left Alive

تماشا کنید: تریلر گیم پلی جدید Left Alive

شرکت اسکوئر انیکس به‌تازگی تریلری از عنوان جدید خود منتشر کرده است. این عنوان Left Alive  نام دارد. اتفاقاً به تاریخ انتشار این بازی نیز بسیار نزدیک هستیم. تریلر قسمت‌هایی از گیم پلی بازی رونمایی شده که این قسمت‌ها توسط آقای «شینجی هاشیموتو» بازی شده است. کسی که برای خبر ریمستر فاینال فنتزی ۷ شهرت زیادی پیدا کرد. در ادامه برای مشاهده‌ی تریلر و اخبار تکمیلی این بازی همراه وب سایت نوین اسپات باشید

در این تریلر حدود ۸ دقیقه از گیم پلی بازی Left Alive را مشاهده خواهید کرد. بازی در سبک اکشن بقا توسعه می‌یابد و به‌گونه‌ای می‌توان گفت که Left Alive اسپین آفی برای مجموعه بازی‌های Front Mission می‌باشد. این دفعه یکی از تهیه کنندگان مشهور اسکوئر انیکس در حال تجربه‌ی این گیم پلی می‌باشد. آقای «شینجی هاشیموتو» به‌خاطره معرفی ریمستر هفتمین نسخه‌ی فاینال فنتزی برای پلی استیشن ۴ در سال ۲۰۱۴ بسیار معروف شد. با این وجود٬ بسیاری از شنیدن این خبر ناامید شدند. آن‌ها انتظار یک باز سازی درست و حسابی و به نوعی یک ریمیک فوق العاده بودند نه تنها یک ریمستر!

در این ویدیو هاشیموتو را مشاهده می‌کنید که در حال تجربه‌ی اولین چپتر Left Alive می‌باشد. در اولین چپتر٬ بازی کنندگان کنترل شخصیت Olga را بر عهده می‌گیرند. تنها برای یادآوری عرض می‌کنم که هر چپتر از بازی شما را در نقش یکی از سه پروتاگونیست (شخصیت اول) اصلی بازی قرار خواهید گرفت. نام این پورتاگونیست‌ها میکائیل٬ اولگا و لیونید می‌باشد. هاشیموتو بازی را از جایی آغاز کرد که شما می‌بایست یکی از مردم آسیب دیده را تا پناهگاهی اسکورت کنید و او را سالم به آن‌جا برسانید. بازی از سیستمی بهره می‌برد که به شما اجازه می‌دهد به مردم بگویید که از کدام مسیر عبور کنند. شما نیز می‌باییست مسیر را امن کنید و از خطرات احتمالی پاک سازید سپس به آن‌ها دستور عبور دهید.

همچنین در تریلر چگونگی روند نزولی خط سلامت یک پلیر را مشاهده می‌کنید. اگر سرنگ درمانی با خود همراه داشته باشید می‌توانید از آن استفاده کرده و دوباره سرپا شوید و به مسیر خود ادامه دهید. همچنین سیستم دیگری نیز در بازی تعبیه شده تا به عناصر بقای آن جلوه‌ی بهتری دهد. اگر در بازی زخم شوید به مرور زمان خون از شما می‌رود و خط سلامتیتان کاهش می‌یابد. برای این‌که از این حالت خونریزی خارج شوید بهتر است که به یک مرکز درمانی مراجعه کنید و یا داروی مخصوصی برای رفع این مشکل بخورید. که البته این دارو‌ها محدودیت مصرف دارند. گیم پلی٬ زمانی تمام می‌شود که که هاشیموتو یک شهروند دیگر را پیدا می‌کند تا او را به پناهگاه اسکورت کند. اما وی در این امر موفق نیست و آن شهروند به کام مرگ کشیده می‌شود.

هاشیموتو به طرز خنده داری بازی می‌کرد. تنها چیزی که به‌نظر مشکل‌دار می‌آید هوش مصنوعی دشمنان است. به‌نظر نمی‌آید که دشمنان هوشمندانه عمل کنند البته امیدواریم در طی بازی و صعود به مراحل بالاتر دیگر شاهد این مشکل نباشیم. عنوان Left Alive در تاریخ ۲۹ بهمن ماه در ژاپن و در تاریخ ۱۴ اسفند ماه در بقیه‌ی نقاط دنیا منتشر می‌شود. پلتفرم‌هایی که بازی بر روی آن‌ها منتشر می‌شوند نیز به پلی استشن ۴ و کامپیوتر‌های شخصی محدود می‌شود. شما عزیزان می‌توانید نظرات خود را راجع به این بازی با ما درمیان بگذارید. همچنین تریلر ذکر شده در انتهای متن قابل مشاهده است و توجه شما را به آن جلب می‌کنیم. برای کسب اطلاعات بیشتر از بازی به این لینک مراجعه نمایید.

۸ دقیقه گیم پلی جدید بازی Left Alive

رای بدهید!

1 0

ارسال دیدگاه

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش های مورد نیاز مشخص شده اند *

شما می توانید از این ها استفاده کنید HTMLبرچسب ها و ویژگی ها: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>