خانه » Epic Store – بازی‌های رایگان این هفته

Epic Store – بازی‌های رایگان این هفته

Epic Store

بازهم با اطلاعیه‌ی دیگری در خصوص رایگان شدن عناوین مختلف بر روی Epic Store در خدمت شما هستیم. این هفته، اپیک گیمز پیشنهاد‌های ویژه‌ای را برای شما در نظر گرفته. دو عنوان Layers of Fear و Q.U.B.E 2 به صورت کاملاً رایگان در دسترس اعضای این فروشگاه بزرگ قرار گرفته اند. اگر جزوی از خانواده‌ی اپیک گیمز هستید، همین الان به لانچر فروشگاه سری بزنید و عناوین را به کتابخانه‌ی خود اضافه نمایید و برای همیشه از تجربه‌شان لذت ببرید. اگر هم عضو اپیک گیمز نیستید، به راحتی می‌توانید حساب کاربری ایجاد کنید و از خدمات هفتگی این فروشگاه نهایت لذت را ببرید. در صورت تمایل به کسب اطلاعات تکمیلی، همراه وب سایت نوین اسپات باشید.

بازهم Epic Store و بازهم بازی‌های رایگان. از امروز تا تاریخ 31 اکتبر ماه سال ۲۰۱۹ میلادی (مصادف با 9 آبان ماه سال جاری) قادر به اضافه کردن دو عنوان Layers of Fear و Q.U.B.E 2 به کتابخانه‌ی بازی‌های خود و تجربه‌ی رایگان آن‌ها (برای همیشه) هستید. پس فرصت را غنیمت شمارید و غافل نشوید.

بازی‌های Q.U.B.E 2 و Layers of Fear در سبک خود بسیار خوب واقع شدند. مردم سرتاسر دنیا در حال جشن گرفتن هالوین هستند. می‌توان رایگان شدن بازی ترسناکی همانند Layers of Fear را هدیه‌ی دیگری از سمت اپیک گیمز (به مناسبت هالوین) دانست. اگر تمایل به کسب اطلاعات در خصوص بازی‌های یاد شده دارید، به مطالعه‌ی ادامه‌ی متن بپردازید.

Layers of Fear

Layers of Fear عنوانی توسعه یافته در ژانر ترس روانشناختی می‌باشد. بازی دسترنج استدیوی با استعداد بلوبر تیم است. Layers of Fear در سال ۲۰۱۶ در دسترس کاربران پلی استیشن ۴ و اکس باکس وان و کامپیوترهای شخصی قرار گرفت. بسیاری از طرفداران بازی‌های ترسناک، با رویی باز از Layers of Fear استقبال کردند. البته نظر منتقدان در خصوص این اثر کمی متناقض بود. برخی از آن‌ها اظهار داشتند که Layers of Fear یک بازی کامل و دوست داشتنی در ژانر مربوطه است. برخی دیگر نیز این عنوان را در سطح متوسطی ارزیابی کردند. با تمام این اوصاف اگر از طرفداران بازی‌های ترسناک هستید، از تجربه‌ی این عنوان غافل نشوید.

Q.U.B.E 2

Q.U.B.E 2 دنباله‌ای مستقیم بر عنوان Q.U.B.E تلقی می‌شود. اگر از آن دسته بازی کنانی هستید که از حل کردن پازل‌های گوناگون لذت می‌برید، از تجربه‌ی Q.U.B.E 2 غافل نشوید. بازی کنترل شخصیتی به نام امیلیا کراس را به شما واگذار می‌کند. کسی که با محیط پیرامون خود آشنایی ندارد. بازی توسط استدیوی Toxic Games توسعه یافت و توسط زاویه‌ی دوربین اول شخص روایت می‌شود. میانگین نمرات این اثر در وب سایت متاکریتیک به عدد 76 رسیده (با ۲۰ نقد بر روی پلتفرم پلی استیشن ۴). هم اکنون می‌توانید این عنوان دوست داشتنی را از Epic Store به صورت کاملا رایگان دریافت نمایید.

در هفته‌ی گذشته شاهد رایگان شدن Observation و Alan Wake: American Nightmare بودیم. این هفته، آخرین هفته‌ای نیست که بازی‌های رایگان در دسترس کاربران Epic Store قرار می‌گیرد. در آینده شاهد رایگان شدن Costume Quest و SOMA خواهیم بود. مثل همیشه می‌توانید نظرات خود را راجع به این مطلب در بخش کامنت‌ها با ما به اشتراک بگذارید.

رای بدهید!

0 0

ارسال دیدگاه

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش های مورد نیاز مشخص شده اند *

شما می توانید از این ها استفاده کنید HTMLبرچسب ها و ویژگی ها: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>