دنبال کردن افزودن به علاقه مندی
خانه » تماشا کنید: بازی Layers Of Fear 2 معرفی شد

تماشا کنید: بازی Layers Of Fear 2 معرفی شد

عنوان Layers Of Fear اثری در ژانر وحشت با دوربین اول شخص بود که در سال ۲۰۱۶ منتشر شد. حال استدیو Bloober Team با تریلری هیجان‎انگیز و ترسناک، نسخه دوم این بازی را معرفی کرده است. این استدیو با شرکت Gun Media جهت نشر بازی همکاری خواهد کرد که شرکت مذکور نیز در گذشته کار نشر بازی Friday The 13th: The Game را برعهده داشته است. در ادامه همراه وبسایت نوین اسپات باشید.

به گزارش وبسایت Dualshockers، از بازی Layers Of Fear 2 تریلری کامل و چند تصویر منتشر شده است. این عنوان با نام Project Méliès شناخته می‎شد که چندی پیش استدیو سازنده و ناشر به آن اشاره‎هایی کردند. تریلر پخش شده از این عنوان، با نمایش نام Project Méliès بر روی یک پروژکتور پایان می‎یابد ولی چند ثانیه بعد شاهد به نمایش در آمدن اسم Layers Of Fear 2 و تایید این که این عنوان ادامه‎ای بر نسخه قبل است خواهیم بود.

در این تریلر، تمرکز زیادی بر روی محیط سیاه و سفید و نیز فیلم‎های سیاه و سفید شده است. اگر یادتان باشد، تریلر نسخه اول بر روی نقاشی‎های مختلف تمرکز داشت و شخصیت اصلی نیز یک نقاش بود. این عنوان در یک کشتی متروک جریان داشته تمرکز زیادی بر روی ترس محیطی و نیز عوض شدن مداوم محیط شده است. ترسی که بازیکن احساس می‎کند، قرار است تحت تاثیر تکنیک‎های سینمایی قرار بگیرد؛ از جمله کارهای آزمایشی «جورج ملیز» (Georges Méliès) و «آلفرد هیچکاک» (Alfred Hitchcock).

بازی Layers Of Fear 2 عنوانی ارزشمند به نظر می‎رسد

در تریلر، صحنه‎های فرار کردن شخصیت اصلی، تابوت‎های آتش گرفته و دست‎های سیاهی که از دیوار بیرون آمده‎اند را شاهد هستیم. جریانات بازی نیز توسط «تونی تاد» (Tony Todd) روایت می‎شود که بازیگر نام آشنایی است و در آثاری چون Candyman و Transformers: Revenge of the Fallen ایفای نقش کرده است. مدیر شرکت Gun Media در مورد Layers Of Fear 2 می‎گوید:

این همکاری بین ما و Bloober Team یکی از بهترین‎هاست. اعضای هر دو تیم شور و اشتیاق فراوانی برای ساخت تجربه‎ای وحشتناک و به یاد ماندنی و دانش فراوانی در زمینه ساخت آثار ژانر وحشت دارند. همچنین تونی تاد بزرگ نیز صدای زیبای خود را به پروژه ما افزوده است و باعث شده که من شخصاً معتقد باشم در حال ساخت یک شاهکار هستیم!

یکی از اعضای استدیو Bloober Team نیز اعلام کرد:

معرفی کردن Layers Of Fear 2 در کنار دوست‎داران سبک وحشت در شرکت Gun Media لحظه‎ای بی‎نظیر است. این همکاری زمینه ساز شور و شوق برای عنوانی در سبک وحشت است که نمونه‎اش در بازار موجود نیست و همین مهر تاییدی را بر این بازی می‎زند و هیچ طرفداری از ژانر وحشت نباید نسبت به آن بی‎تفاوت بماند.

بازی Layers Of Fear 2 در تاریخ نامشخصی در سال ۲۰۱۹ عرضه خواهد شد و هنوز پلتفرم‎های مقصد نیز مشخص نشده‎اند. در زیر می‎توانید تریلر این عنوان را مشاهده کنید:

نوشته شده توسط
the only time people really have value is when they act according to their own will

رای بدهید!

0 0

ارسال دیدگاه

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش های مورد نیاز مشخص شده اند *

شما می توانید از این ها استفاده کنید HTMLبرچسب ها و ویژگی ها: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

رمز فراموش شده

لطفا نام کاربری یا آدرس ایمیل خود را وارد نمایید. شما یک لینک برای ایجاد یک رمز عبور جدید از طریق ایمیل دریافت خواهید کرد.