خانه » احتمال حضور لیدی گاگا در بازی Cyberpunk 2077

احتمال حضور لیدی گاگا در بازی Cyberpunk 2077

به تازگی گزارشی منتشر شده است که ادعا می‌کند «لیدی گاگا» در بازی Cyberpunk 2077 شرکت CD Projekt Red حضور خواهد داشت. در ادامه همراه نوین اسپات باشید.

با توجه به وبسایت Actugaming.net ، لیدی گاگا در استودیو لهستانی CD Projekt Red دیده شده است. البته هنوز این همکاری با این هنرمند مطرح به صورت رسمی تایید نشده است و این خبر از طرف منابعی نزدیک به این استودیو در اختیار این وبسایت قرار گرفته است. احتمال می‌رود که گاگا برای ضبط تصاویر و ویدئوهایی که مربوط به بازی Cyberpunk 2077 باشد در این استودیو حضور داشته است. نکته قابل توجه در مورد حضور این هنرمند این است که اکانت توییتر بازی پیش از این در ماه سپتامبر به پیامی رمزگذازی شده توسط این هنرمند پاسخ داده بود. برای مشاهده سایر اخبار در رابطه با این بازی می‌توانید به پروفایل بازی از طریق این لینک مراجعه کنید.

cuberpunk 2077 cd projekt red

نوشته شده توسط
عاشق بازی های نقش آفرینی و اکشن اول شخص

رای بدهید!

0 0

ارسال دیدگاه

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش های مورد نیاز مشخص شده اند *

شما می توانید از این ها استفاده کنید HTMLبرچسب ها و ویژگی ها: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

رمز فراموش شده

لطفا نام کاربری یا آدرس ایمیل خود را وارد نمایید. شما یک لینک برای ایجاد یک رمز عبور جدید از طریق ایمیل دریافت خواهید کرد.