خانه » Kojima Productions در آینده به سراغ ساخت فیلم خواهد رفت

Kojima Productions در آینده به سراغ ساخت فیلم خواهد رفت

Kojima Productions

کوجیما عاشق فیلم و سینماست. به گفته‌ی خودش با فیلم‌های دیر هضم و مفهوم دار بزرگ شده و اگر بازی ساز نمی‌شد، به سمت ساخت فیلم‌ و کار در این حیطه حرکت می‌کرد. خب به نظر می‌رسد که این امر در حال تحقق یافتن است. بر اساس اظهارات جدید این کارگردان، استدیوی Kojima Productions (که وظیفه‌ی توسعه‌ی دث استرندینگ را بر عهده داشت و توسط هیدئو رهبری می‌شود) در آینده به سراغ ساخت فیلم خواهد رفت. در ادامه برای اخبار تکمیلی همراه وب سایت نوین اسپات باشید.

کوجیما اکثر شهرت خود را با ساخت مجموعه‌ی متال گیر سالید بدست آورد. اگر بازی‌های این کارگردان را تجربه کرده باشید، متوجه روند سینماتیک خاص و منحصر به فرد آن خواهید شد. برای مثال کات سین‌های متال گیر سالید ۴ برخاً بسیار طولانی بودند و یا کات سین نهایی دث استرندینگ به مدت ۲ ساعت طول می‌کشد. همواره بسیاری از بازی کنندگان با این کات سین‌های طولانی مدت مشکل داشتند و اظهار می‌کردند که کوجیما بازی را با فیلم اشتباه گرفته.

به تازگی مصاحبه‌ای از سمت پایگاه BBC Newsbeat با هیدئو کوجیما تدارک دیده شده است. وی در این گفت و گو در خصوص مشغله‌ها و سختی‌های توسعه‌ی دث استرندینگ صحبت کرد. در ادامه به آینده‌ی استدیوی کوجیما پروداکشنز نیز اشاره‌ای نمود. توجه شما عزیزان را به قسمتی از گفته‌های ایشان جلب می‌نمایم:

اگر بتوانید یک کار را به خوبی انجام دهید، مطمئن باشید که می‌توانید کارهای دیگر را هم با کیفیتی مطلوب به سرانجام برسانید.

هنوز مشخص نیست که این استدیو در چه تاریخی قصد فیلم ساختن را دارد. حتی خط فکری فیلم هم مشخص نیست. البته می‌توان حدس زد که این فیلم در خصوص مسائل پیچیده باشد (با توجه به شناختی که از کوجیما داریم). به هر حال نظرات در خصوص این کارگردان و آثارش متفاوت هستند. عده‌ای کوجیما را در کارش استاد خطاب می‌کنند و عده‌ای دیگر معتقدند که رسانه، سبب بزرگ شدن این کارگردان شده. قضاوت با شماست. وی در ادامه‌ی صحبت‌هایش اظهار داشت که:

فکر می‌کنم که در سال‌های آینده، صنعت بازی‌‌های کامپیوتری به سمت استریمینگ حرکت کند.  این موضوع برای یک کارگردان، به منزله‌ی اشتراک پلتفرم بین برنامه‌های تلویزیونی و فیلم‌ها با بازی‌های کامپیوتری می‌باشد. برای آینده‌ی صنعت گیمینگ و عملی کردن پروژه‌هایم خیلی مشتاق و هیجان زده هستم.

اگر در طی این سال‌ها، اخبار مربوط به دث استرندینگ را دنبال کرده باشید، می‌دانید که بازی در خصوص متصل کردن جوامع گسسته شده است. برای مشاهده‌ی نمرات اولین ساخته‌ی Kojima Productions و مطالعه‌ی برخی از خلاصه نقدها بر روی این لینک کلیک نمایید. بد نیست بدانید که هیدئو کوجیما در خصوص علاقه اش برای پرداخت ایده‌های عجیب و تازه اظهار نظر کرد. وی قصد دارد که مخاطبان با تجربه‌ی هرکدام از بازی‌هایش، خاطره‌ای منحصر به فرد و خاص رقم بزنند.

مثل همیشه می‌توانید نظرات خود را راجع به این مطلب در بخش کامنت‌‌ها با ما به اشتراک بگذارید. دث استرندینگ در تاریخ هشتم نوامبر سال ۲۰۱۹ میلادی (مصادف با ۱۷ آبان ماه سال جاری) برای پلتفرم پلی استیشن ۴ و در اوایل تابستان ۲۰۲۰ میلادی برای کامپیوترهای شخصی عرضه می‌شود.

اگر از علاقه مندان Death Stranding هستید٬ می‌توانید با دنبال کردن پروفایل بازی از آخرین اخبار، تریلر‌ها، مقالات، نقد و بررسی‌ها و …… مربوطه مطلع شوید.

رای بدهید!

0 0

ارسال دیدگاه

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش های مورد نیاز مشخص شده اند *

شما می توانید از این ها استفاده کنید HTMLبرچسب ها و ویژگی ها: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>