خانه » شرکت Koei Tecmo بازی جدیدی معرفی خواهد کرد

شرکت Koei Tecmo بازی جدیدی معرفی خواهد کرد

Koei Tecmo

ناشر ژاپنی معروف یعنی Koei Tecmo سایتی جهت معرفی یک بازی جدید در تاریخ ۶ دسامبر (۱۵ آذر) راه اندازی نموده است. این صفحه توسط Sal Romano از وبسایت Gematsu ترجمه شده است و یک صفحه آتشین در پشت را به همراه جمله «مبارزه سرنوشت ساز آغاز می‎شود» به همراه تاریخ ۶ دسامبر در بر دارد. در ادامه همراه وبسایت نوین اسپات باشید.

به گزارش Dualshockers، این بازی بر روی نینتندو سوئیچ، پلی استیشن ۴ و رایانه‎های شخصی عرضه می‎شود. بسیاری امیدوارند که این بازی جدید Ninja Gaiden 4، چهارمین نسخه از این سری معروف باشد. اگر یادتان باشد Ninja Gaiden 3 با موفقیت زیادی همراه نبود و منتقدان و بازی‎بازان زیاد آن را نپسندیدند و ۶ سال نیز از عرضه نسخه‎ای مناسب از این سری گذشته است به همین دلیل طرفداران زیادی امید دارند که باری دیگر به دنیای ریو هایابوسا (Ryu Hayabusa) باز گردند. نسخه Ninja Gaiden 3: Razor’s Edge در گذشته برای کنسول Wii U شرکت نینتندو عرضه شد پس جدیدترین نسخه آن بر روی سوئیچ نیز زیاد دور از ذهن نیست.

بازی معرفی نشده Koei Tecmo ممکن است از سری Ninja Gaiden باشد

البته شرکت Koei Tecmo بازی‎ها و سری‎های بسیاری دارد که وبسایت راه‎اندازی شده ممکن است به هر کدام از آنان اشاره کند؛ مانند سری بازی‎های Warriors که البته بسیاری امید دارند که اگر قرار است بازیی از این سری معرفی شود نسخه پنجم از سری Samurai Warriors باشد. البته غیر از سری‎های اصلی‎اش شرکت Koei Tecmo عناوین بسیار دیگری نیز دارد که هر کدام می‎توانند عنوان مورد نظر باشند. ولی با توجه به مولتی پلتفرم بودن آن، قطعاً هیچکدام از سری بازی‎های عرضه شده برای کنسول‎های شرکت نینتندو نخواهد بود.

یادتان باشد که تا ۶ دسامبر منتظر این معرفی جذاب و مرموز بمانید تا شاهد جدیدترین اثر Koei Tecmo محبوب و خوش نام باشید؛ شاید این بازی از عناوینی باشد که مورد پسند شما نیز است. شما چه فکر می‎کنید؟ به نظر شما این بازی کدام عنوان این شرکت می‎تواند باشد؟ دیدگاه‎تان را با ما به اشتراک بگذارید.

نوشته شده توسط
the only time people really have value is when they act according to their own will

رای بدهید!

0 0

ارسال دیدگاه

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش های مورد نیاز مشخص شده اند *

شما می توانید از این ها استفاده کنید HTMLبرچسب ها و ویژگی ها: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

رمز فراموش شده

لطفا نام کاربری یا آدرس ایمیل خود را وارد نمایید. شما یک لینک برای ایجاد یک رمز عبور جدید از طریق ایمیل دریافت خواهید کرد.