خانه » تماشا کنید: تریلر نبرد نهایی در بازی Kingdom Hearts III

تماشا کنید: تریلر نبرد نهایی در بازی Kingdom Hearts III

دانلود بازی Kingdom Hearts HD 2.8 Final Chapter Prologue برای PS4

به تازگی شرکت Square Enix طرفداران بازی Kingdom Hearts را غافلگیر کرده و تریلری با عنوان نبرد نهایی در بازی Kingdom Hearts III منتشر کرده است. در ادامه همراه نوین اسپات باشید.

البته باید گفت که این تریلر نبرد نهایی آخرین تریلری از بازی Kingdom Hearts III نخواهد بود زیرا شرکت اسکوئر انیکس وعده داده است که تریلری دیگر از این بازی در روزهای آتی منتشر کند. اخیراً برخی از نسخه‌های بازی Kingdom Hearts 3 به سرقت رفته است. البته مجرم در حال حاضر دستگیر شده و قطعا شرکت‌های دیزنی و Square Enix انتقام خود را او خواهند گرفت. این بازی قرار است ۲۹ ژانویه (۹ بهمن) در سراسر جهان برای پلی استیشن ۴ و ایکس باکس وان عرضه شود. در ادامه می‌توانید تریلر منتشر شده از این بازی را مشاهده کنید. برای مشاهده سایر اخبار در رابطه با این بازی می‌توانید به این لینک مراجعه کنید.

تریلر نبرد نهایی در بازی Kingdom Hearts III

 

نوشته شده توسط
عاشق بازی های نقش آفرینی و اکشن اول شخص

رای بدهید!

0 0

ارسال دیدگاه

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش های مورد نیاز مشخص شده اند *

شما می توانید از این ها استفاده کنید HTMLبرچسب ها و ویژگی ها: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

رمز فراموش شده

لطفا نام کاربری یا آدرس ایمیل خود را وارد نمایید. شما یک لینک برای ایجاد یک رمز عبور جدید از طریق ایمیل دریافت خواهید کرد.