Kingdom Hearts 3
Kingdom Hearts 3 Kingdom Hearts 3

از باس‎های اصلی بازی Kingdom Hearts 3 تا زمان عرضه رونمایی نمی‎شود

یکی از عناوین زیبا و خیره کننده‎ای که شرکت Square Enix به مراسم Gamescom 2018 آورد، بازی Kingdom Hearts 3 بود. در مراسم، شاهد بخش‎هایی از بازی و نیز اطلاعاتی از آن بودیم که توسط Sunil Godhania یکی از کارکنان شرکت Square Enix منتشر شد. در ادامه با نوین اسپات همراه باشید.

به گزارش وبسایت GamingBolt، اطلاعاتی در مورد باس‎های آخر هر کدام از دنیاهایی که در Kingdom Hearts 3 در آنان ماجراجویی می‎کنید، منتشر شد. اگر یادتان باشد، در هیچ کدام از نمایش‎های Kingdom Hearts 3 شاهد آنان نبوده‎ایم و به نظر می‎رسید که Square Enix به نوعی قصد در پنهان سازی این باس‎ها دارد. حال Godhania اعلام کرده است که Square Enix تصمیم گرفته است این باس‎ها به صورت یک راز باقی بمانند و هیچ اطلاعاتی از آنان تا زمان عرضه Kingdom Hearts 3 منتشر نمی‎شود. البته دلیلی بسیار مناسب پشت این تصمیم شرکت است و آن این است که می‎خواهند بازیکنان خود با با این باس‎ها روبرو شده و سورپرایز شوند و اگر از آنان رونمایی شود، از جذابیت‎شان کاسته شده و به نوعی اسپویل می‎شوند. طی ویدئویی که وبسایت IGN از بازی Kingdom Hearts 3 منتشر کرده است، با جزئیات و تغییرات آن مواجه می‎شویم که بسیار هیجان انگیز است. Kingdom Hearts 3 به طور قطع نسبت به نسخه‎های پیشین خود پیشرفتی خیره کننده داشته و ممکن است بتواند به یکی از عناوین نقش آفرینی موفق تبدیل شود. البته نقش آفرینی‎های ژاپنی همیشه طرفداران خاص خود را داشته‎اند ولی Kingdom Hearts 3 معجون عجیبی از بسیاری از انیمیشن‎ها و آثار مورد علاقه مخاطبین است که به طور قطع در موفقیت آن تاثیر خواهد گذاشت و ممکن است بتواند افراد بیشتری را جذب خود کند.

در نهایت باید ذکر کرد که Kingdom Hearts 3 آخرین نسخه از این سری خوش ساخت بوده و در ۲۹ ژانویه ۲۰۱۹ برای پلی‎استیشن ۴ و ایکس باکس وان عرضه می‎شود. اگر یادتان باشد گزارشی مبنی بر محتوای بازی که بیشتر از ۸۰ ساعت است نیز منتشر شد ولی به نظر می‎رسد این‎ها احتمال باشد و مدت زمان واقعی بازی هنوز تخمین زده نشده است.

دیدگاه کاربران

0 دیدگاه

اولین نفری باشید که نظر میدهد...

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Novinspot