دنبال کردن افزودن به علاقه مندی
68
PC
(Metacritic)
65
PS4
(Metacritic)
70
XONE
(Metacritic)
خانه » نمرات و امتیازات بازی Just Cause 4 منتشر شد

نمرات و امتیازات بازی Just Cause 4 منتشر شد

بازی Just Cause 4 فردا منتشر می‌شود و حال برخی از وبسایت‌های حوزه بازی این بازی را مورد نقد و بررسی قرار داده‌اند. در ادامه همراه وبسایت نوین اسپات باشید.

با وجود اینکه بازی Just Cause 4 تمی شبیه سری فیلم‌های ماموریت غیرممکن دارد و پر از صحنه‌های اکشن و انفجار است اما این بازی داستان چندان جذابی برای بازگو کردن ندارد. در این بازی نیز شما به عنوان «ریکو رودریگوئز» بازی خواهید کرد که به جزیره‌ای به نام Solis کمک می کند که از سد دشمنان خود بگذرد. در این بازی می‌توانید برخلاف قوانین فیزیک عمل کرده و از چتر نجات در همه نقشه بازی استفاده کنید. با وجود اینکه بازی Just Cause 4 بازی نیست که شما را ملزم به بازی کند اما آنقدری ویژگی جدید و گجت در آن وجود دارد که بتواند شما را چندین ساعت سرگرم کند. در ادامه می‌توانید لیست نمرات و امتیازات بازی جاست کاز ۴ را مشاهده کنید.

Windows Central – ۵/۵

TechRaptor – ۸٫۵

God is a Geek – ۸

PC Gamer – ۷۳/۱۰۰

The Games Machine – ۷٫۳

PC Invasion – ۷۰/۱۰۰

Gadgets 360 – ۸

GameSpace – ۸۰/۱۰۰

PCGamesN – ۷۰/۱۰۰

خلاصه نقدهای بازی Just Cause 4

Windows Central – ۵/۵

همه چیز در بازی کاملا عالی است. در حالی که عملکردهای درون بازی تماماً عالی نیستند اما این نقاط ضعف به حدی کم هستند که در نمره کلی بازی اثری ندارند. شرکت Avalanche حقیقتاً طوفان به پا کرده است.

God is a Geek – ۸

با وجود سناریو‌های آب و هوای شدید و گجت‌های معروف ریکو رودریگوئز، بازی Just Cause 4 در عین واحد مسخره‌ترین و بهترین بازی در این سری است.

PC Gamer – ۷۳/۱۰۰

این بازی نیز هنوز تم اصلی سری بازی‌های Just Cause را در خود دارد اما بازی به خاطر استفاده از سیستم‌های قدیمی ضربه خورده است.

PCGamesN – ۷۰/۱۰۰

بازی جاست کاز ۴ تمامی مشکلات نسخه‌های قدیمی را بهبود بخشیده است. هنوز هم یکی از بزرگترین و پهناورترین بازی‌های جهان باز است اما سیسم جدید بازی آنقدری که باید بازی را به سمت جلو نبرده‌ است.

لازم به ذکر است که در روزهای آتی و با تکمیل شدن سایر نقدها این پست آپدیت خواهد شد. در حال حاضر امتیاز بازی در وبسایت Metacritics برابر ۷۶ است. برای مشاهده پیش نمایش بازی می‌توانید به این لینک مراجعه کنید. همچنین شرکت آوالانچه تریلر پیش از عرضه بازی را نیز منتشر کرده است که می‌توانید در ادامه مشاهده کنید.

تریلر پیش از عرضه Just Cause 4

نوشته شده توسط
عاشق بازی های نقش آفرینی و اکشن اول شخص

رای بدهید!

0 0

ارسال دیدگاه

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش های مورد نیاز مشخص شده اند *

شما می توانید از این ها استفاده کنید HTMLبرچسب ها و ویژگی ها: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

رمز فراموش شده

لطفا نام کاربری یا آدرس ایمیل خود را وارد نمایید. شما یک لینک برای ایجاد یک رمز عبور جدید از طریق ایمیل دریافت خواهید کرد.