دنبال کردن افزودن به علاقه مندی
68
PC
(Metacritic)
65
PS4
(Metacritic)
70
XONE
(Metacritic)
خانه » تماشا کنید: ایستراگ بازی Just Cause 4

تماشا کنید: ایستراگ بازی Just Cause 4

بازی Just Cause 4 به تازگی منتشر شده است و بازیکنان در حال کشف جهان باز این بازی پر از هیجان و آشوب هستند. حال به تازگی برخی از بازیکنان ایستراگی جالب را که به یکی از بازی‌های مستقل اشاره دارد درون بازی جاست کاز ۴ پیدا کرده‌اند. در ادامه همراه نوین اسپات باشید.

درست پیش از عرضه بازی Just Cause 4 چندین ویدئو با مضمون ایستراگ در اینترنت پخش شد. بازیکنان درون بازی توانسته بودند به مکانی دست پیدا کنند که به بازی Getting Over It with Bennett Foddy که از جمله بازی‌های مستقل است اشاره دارد. برای کسانی که ممکن است با این بازی آشنا نباشند باید گفت که این بازی در ابتدا برای کامپیوتر و گوشی‌های هوشمند عرضه شد و بازیکنان باید شخصیت بازی را از بالای کوهی عبور می‌دانند و در اینجا کمی با فرآیندهای فیزیکی سرو کله می‌زدنند. در ادامه می‌توانید این ایستراگ را مشاهده کنید.

ایستراگ بازی Just Cause 4

 

نوشته شده توسط
عاشق بازی های نقش آفرینی و اکشن اول شخص

رای بدهید!

2 0

ارسال دیدگاه

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش های مورد نیاز مشخص شده اند *

شما می توانید از این ها استفاده کنید HTMLبرچسب ها و ویژگی ها: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

رمز فراموش شده

لطفا نام کاربری یا آدرس ایمیل خود را وارد نمایید. شما یک لینک برای ایجاد یک رمز عبور جدید از طریق ایمیل دریافت خواهید کرد.