خانه » دانلود بازی JUMANJI: The Video Game برای Switch

دانلود بازی JUMANJI: The Video Game برای Switch

بازی Jumanji: The Video Game در تاریخ ۸ نوامبر ۲۰۱۹ (مصادف با ۱۷ آبان ۱۳۹۸) عرضه شده است. این عنوان براساس ریبوت فیلم Jumanji ساخته شده است. بازیکنان در این بازی می‌توانند فضای جومانجی را تجربه کنند. شما عزیزان هم‌اکنون می‌توانید این بازی را از وب‌سایت نوین اسپات دانلود نمائید.

 نسخه هکی | JUMANJI: The Video Game | NSP 

بازی Jumanji: The Video Game براساس ریبوت فیلم جومانجی تولید شده است. این فیلم اکشن با بازی بازیگر معروف Dwayne “The Rock” Johnson ساخته است. در این فیلم چهار نوجوان به درون دستگاه یک بازی به نام جومانجی وارد می‌شوند. این چهار نوجوان تبدیل به شخصیت‌های بالغی می‌شوند و خود را در جنگی می‌یابند. حال آن‌ها باید راهی را بذای فرار از جنگل جومانجی پیدا کنند و به دنیای واقعی برگردند.

در این بازی شما به عنوان چهار شخصیت می‌توانید به بازی بپردازید. Dr. Bravestone، Ruby، Mouse و Dr. Shelly از شخصیت‌های قابل بازی هستند. این بازی فاقد بخش داستانی است، اما به شکل تک‌نفره نیز قابل بازی است. بهترین تجربه این بازی به شکل کواپ خواهد بود. شما می‌توانید با دوستانتان به هر دو شکل آفلاین و آنلاین به شکل کواپ به بازی بپردازید.

گرافیک این بازی حالتی فانتزی دارد. می‌توانید بگویید که محیط بازی مقداری شبیه به بازی فورتنایت است. محیط بازی در عین فانتزی بودن، بسیار شبیه به جنگل‌های جومانجی است. مدل شخصیت‌ها نیز قابل قبول کار شده است. سعی شده است که مدل بازیگران این فیلم به خوبی تولید شده باشد. شاید که مدل بازیگرانی مثل دواین جانسون کاملا نزدیک به واقعیت نباشد. اما برای این بازی مناسب است.

با پیشرفت هرچه بیشتر در محیط بازی سختی آن بیشتر می‌شود. بسیاری از المان‌های بازی قابل ارتقا می‌باشد. از شخصیت‌ها گرفته تا اسلحه‌ و لباس‌ها. در صورت ارتقا دادن مکرر، بازی جومانجی هیچ‌گاه تکراری نخواهد شد.

تصاویر بازی:

شما عزیزان هم‌اکنون می‌توانید این بازی را از وب‌سایت نوین اسپات دانلود نمائید.

0

دانلود

دانلود بازی JUMANJI: The Video Games نسخه NSP با لینک مستقیم:

دانلود با لینک مستقیم


حجم فایل : 796 مگابایت
پسورد : www.novinspot.com
نوشته شده توسط
فردی علاقه مند به صنعت کامپیوتر و پی سی گیمینگ و هنر

رای بدهید!

0 0

ارسال دیدگاه

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش های مورد نیاز مشخص شده اند *

شما می توانید از این ها استفاده کنید HTMLبرچسب ها و ویژگی ها: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>