خانه » دانلود بازی JUMANJI: The Video Games برای PC

دانلود بازی JUMANJI: The Video Games برای PC

بازی Jumanji: The Video Game در تاریخ ۸ نوامبر ۲۰۱۹ (مصادف با ۱۷ آبان ۱۳۹۸) عرضه شده است. این عنوان براساس ریبوت فیلم Jumanji ساخته شده است. بازیکنان در این بازی می‌توانند فضای جومانجی را تجربه کنند. شما عزیزان هم‌اکنون می‌توانید این بازی را از وب‌سایت نوین اسپات دانلود نمائید.

JUMANJI: The Video Game | Steam | CODEX

بازی Jumanji: The Video Game براساس ریبوت فیلم جومانجی تولید شده است. این فیلم اکشن با بازی بازیگر معروف Dwayne “The Rock” Johnson ساخته است. در این فیلم چهار نوجوان به درون دستگاه یک بازی به نام جومانجی وارد می‌شوند. این چهار نوجوان تبدیل به شخصیت‌های بالغی می‌شوند و خود را در جنگی می‌یابند. حال آن‌ها باید راهی را بذای فرار از جنگل جومانجی پیدا کنند و به دنیای واقعی برگردند.

در این بازی شما به عنوان چهار شخصیت می‌توانید به بازی بپردازید. Dr. Bravestone، Ruby، Mouse و Dr. Shelly از شخصیت‌های قابل بازی هستند. این بازی فاقد بخش داستانی است، اما به شکل تک‌نفره نیز قابل بازی است. بهترین تجربه این بازی به شکل کواپ خواهد بود. شما می‌توانید با دوستانتان به هر دو شکل آفلاین و آنلاین به شکل کواپ به بازی بپردازید.

گرافیک این بازی حالتی فانتزی دارد. می‌توانید بگویید که محیط بازی مقداری شبیه به بازی فورتنایت است. محیط بازی در عین فانتزی بودن، بسیار شبیه به جنگل‌های جومانجی است. مدل شخصیت‌ها نیز قابل قبول کار شده است. سعی شده است که مدل بازیگران این فیلم به خوبی تولید شده باشد. شاید که مدل بازیگرانی مثل دواین جانسون کاملا نزدیک به واقعیت نباشد. اما برای این بازی مناسب است.

با پیشرفت هرچه بیشتر در محیط بازی سختی آن بیشتر می‌شود. بسیاری از المان‌های بازی قابل ارتقا می‌باشد. از شخصیت‌ها گرفته تا اسلحه‌ و لباس‌ها. در صورت ارتقا دادن مکرر، بازی جومانجی هیچ‌گاه تکراری نخواهد شد.

تصاویر بازی:

شما عزیزان هم‌اکنون می‌توانید این بازی را از وب‌سایت نوین اسپات دانلود نمائید.

دانلود

دانلود بازی Jumanji: The Video Game نسخه CODEX با لینک مستقیم:

دانلود با لینک مستقیم

راهنما

1. دقت داشته باشيد که آنتي ويروس شما به طور کامل غيرفعال باشد.

2. فايل هاي فشرده را توسط نرم افزار WinRar اکسترکت کنيد و فايل ISO بدست آمده پس از اکسترکت را توسط نرم افزار Daemon Tools به صورت Mount اجرا کنيد.

3. به نصب بازي بپردازيد.

4. فايل هاي موجود در پوشه CODEX را در محل نصب بازي جايگزين نماييد.

5. از اجراي بازي لذت ببريد.


سیستم مورد نیاز

حداقل سيستم مورد نياز براي نرخ 30فريم و 720p در حالت Low بازي:

OS: 7 / 8 / 10
Processor: Intel Core 2 Quad Q6600 (2.4 GHz) or AMD equivalent
Memory: 4 GB RAM
Graphics: GeForce GT 430 (1024 MB)/ Radeon HD 6850 (1024 MB)
DirectX: Version 9.0
Storage: 3 GB available space
Sound Card: DirectX compatible
نوشته شده توسط
فردی علاقه مند به صنعت کامپیوتر و پی سی گیمینگ و هنر

رای بدهید!

0 0

ارسال دیدگاه

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش های مورد نیاز مشخص شده اند *

شما می توانید از این ها استفاده کنید HTMLبرچسب ها و ویژگی ها: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>