خانه » معرفی شارژرهای کنترلرهای Joy-Con نینتندو سوییچ

معرفی شارژرهای کنترلرهای Joy-Con نینتندو سوییچ

شرکت Powercast به تازگی اعلام کرد که در نمایشگاه CES 2019 از دسته‌های مخصوص شارژ کنترلرهای Joy-Con نینتندو سوییچ رونمایی خواهد کرد. این شرکت برای همین منظور تصاویری نیز از این شارژها منتشر کرده است. در ادامه همراه نوین اسپات باشید.

برای شارژ کنترلرهای Joy-Con نینتندو سوییچ از سیستم Powerspot این شرکت استفاده می‌شود. در این سیستم یک فرستنده سیگنال‌هایی را به رسیورهای این دسته‌های مخصوص شارژ ارسال می‌کند. امواج RF ارسال شده توسط این فرستنده توسط دریافت کننده‌ها به برق DC تبدیل می‌شود. این دسته‌ها در دو مدل ساخته می‌شوند. یکی از آن‌ها مشابه دسته‌های راحتی Joy-Con است که دو کنترلر را یکجا نگه می‌دارد و دیگری یکی از این دسته‌ها را نگه می‌دارد.

این دسته‌های شارژ به صورت اتوماتیک به دستگاه شرکت Powercast متصل می‌شود البته در صورتی که دسته‌ها در فاصله دو فوتی دستگاه باشند. نکته قابل توجه این است که این دسته‌ها زمانی به دستگاه متصل می‌شوند که باتری کنترلرها پایین باشد و زمانی که باتری کنترلر پر شود سیگنال‌ها نیز متوقف می‌شوند. در ادامه می‌توانید تصاویری از این شارژهای مخصوص کنترلرهای کنسول نینتندو سوییچ را مشاهده کنید. همچنین برای مشاهده سایر اخبار تکنولوژی می‌توانید به این لینک مراجعه کنید.

نوشته شده توسط
عاشق بازی های نقش آفرینی و اکشن اول شخص

رای بدهید!

1 0

ارسال دیدگاه

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش های مورد نیاز مشخص شده اند *

شما می توانید از این ها استفاده کنید HTMLبرچسب ها و ویژگی ها: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

رمز فراموش شده

لطفا نام کاربری یا آدرس ایمیل خود را وارد نمایید. شما یک لینک برای ایجاد یک رمز عبور جدید از طریق ایمیل دریافت خواهید کرد.