خانه » تماشا کنید: تریلر Journey to the Savage Planet

تماشا کنید: تریلر Journey to the Savage Planet

Savage Planet

در طی مراسم The Game Awards 2018 اولین بازی استدیو‌ی تازه تاسیس Typhoon معرفی شد. این عنوان Journey to the Savage Planet نام دارد و در کمال تعجب٬ Battle Royal نیست. در ادامه برای اخبار تکمیلی و مشاهده‌ی تریلر همراه نوین اسپات باشید.

در تریلری که در TGA 2018 نمایش داده شد٬ مشاهده خواهید کرد که شخصیت اصلی بازی در یک سیاره‌ی عجیب و غریب و پر از آشوب٬ بیدار می‌شود. درادامه اطلاعاتی از بازی منتشر شده که بدین شکل می‌باشد:

به عنوان یک کارمند فضایی که با افتخار به دنبال فروش امتیاز شرکت خود (که چهارمین شرکت اکتشافی کهکشانی محسوب می‌شود) می‌باشد٬ اعلام می‌کنم که بازی‌کنندگان یه داخل یک دنیای ناشناخته و عجیب و غریب پرتاب می‌شوند که فاصله‌ی بسیاری از سیاره‌های دیگر دارد. آن‌ها امید زیادی به زندگی دارند اما متاسفانه تجهیزات اندکی دارند و همچنین بدون نقشه پیش می‌روند. بازی‌کنندگان به جستجو و کشف گونه‌های مختلف گیاهی و جانوری می‌پردازند تا شرایط زیستی برای زندگی بشر در این سیاره را بسنجند

بازی در سال ۲۰۱۹ منتشر می‌شود پس اگر علاقه‌مند و یا منتظران Journey to the Savage Planet هستید از همین الان تقویم‌های خود را علامت بزنید. متاسفانه اطلاعات بیشتری از بازی منتشر نشده است. در پایین می‌توانید ویدیو این عنوان را مشاهده کنید.

تریلر بازی Journey to the Savage Planet

رای بدهید!

0 0

ارسال دیدگاه

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش های مورد نیاز مشخص شده اند *

شما می توانید از این ها استفاده کنید HTMLبرچسب ها و ویژگی ها: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

رمز فراموش شده

لطفا نام کاربری یا آدرس ایمیل خود را وارد نمایید. شما یک لینک برای ایجاد یک رمز عبور جدید از طریق ایمیل دریافت خواهید کرد.