خانه » IO Interactive در حال توسعه‌ی عنوانی با همکاری Warner Bros می‌باشد

IO Interactive در حال توسعه‌ی عنوانی با همکاری Warner Bros می‌باشد

IO Interactive

به تازگی از همکاری جدیدی مابین IO Interactive و برادران وارنر خبر دار شدیم. در گذشته شاهد همکاری دو تشکل مذکور برای توسعه و  انتشار  Hitman 2 و Hitman HD Enhanced Collection بودیم. البته لازم به ذکر است که پروسه‌ی ساخت هیتمن ۳ به صورت جداگانه ادامه می‌یابد. به عبارتی دیگر، IO و برادران وارنر در حال توسعه‌ی یک آی پی جدید و تازه هستند. در ادامه برای اخبار تکمیلی همراه وب سایت نوین اسپات باشید.

هنوز اطلاعاتی در خصوص هویت آی پی جدید به اشتراک گذاشته نشده است. به هر حال می‌دانیم که IO به صورت موازی در حال توسعه‌ی عنوان ناشناخته و هیتمن ۳ می‌باشد. در بیانیه‌ای نسبتاً تازه، رئیس استدیوی IO ، بازی در دست ساخت را جهانی کاملاً جدید خطاب نمود. به نظر نمی‌رسد که مامور ۴۷ تعلقی به این جهان تازه داشته باشد! همچنین تاریخ مشخصی برای رونمایی از بازی و یا حتی پلتفرم‌های مقصد نیز اعلام نشد. به هر حال می‌توان حدس زد که بازی برای پلتفرم‌های کامپیوتر شخصی و کنسول‌های سونی و مایکروسافت توسعه و انتشار یابد.

در گذشته شایعاتی در خصوص قصد IO Interactive برای ساخت یک آی پی کاملاً تازه شنیده بودیم. پس از گذشت زمانی این شایعات جلوه‌ی واقعی گرفتند و توسعه دهنده اظهار داشت که بر روی ساخت یک بازی جدید فکر می‌کند. حال خبر دار شدیم که عنوان مذکور با کمک کمپانی برادران وارنر توسعه می‌یابد. از طرفی دیگر می‌دانیم که هیتمن ۳ در دست ساخت قرار دارد اما هنوز به صورت رسمی از آن رونمایی نشده. چندی پیش ویدیویی از سمت چنل Noclip در یوتوب به اشتراک گذاشته شد. بر اساس ویدیو‌ی منتشر شده، توسعه دهندگان قصد دارند تا سومین نسخه را نیز به صورت اپیزودی منتشر کنند. اگر به خاطر داشته باشید، هیتمن ریبوت (منتشر شده در سال ۲۰۱۶) به صورت اپیزودی منتشر شد. سپس نسخه‌ی دوم به صورت کامل عرضه گردید.

مثل همیشه می‌توانید نظرات خود را راجع به این مطلب در بخش کامنت‌ها با ما به اشتراک بگذارید. بی صبرانه منتظر رونمایی از بازی جدید IO هستیم. همان‌طور که می‌دانید، در شرف تعویض نسل هستیم. هر دو کمپانی مایکروسافت و سونی اظهار داشتند که کنسول‌های نسل نهمی خود را در تعطیلات سال ۲۰۲۰ عرضه خواهند کرد. باید منتظر ماند و دید که بازی جدید IO Interactive با انتشار کنسول‌ها عرضه می‌شود و یا خیر.

اگر از طرفداران Hitman 2 هستید، با مشاهده و دنبال کردن پروفایل بازی از آخرین اخبار، تریلر‌ها، نقد و بررسی‌ها، مقالات و … مربوط به آن آگاه شوید.

با دنبال کردن پروفایل هیتمن 3 از جدیدترین اخبار و شایعات مربوط به آن آگاه شوید.

رای بدهید!

0 0

ارسال دیدگاه

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش های مورد نیاز مشخص شده اند *

شما می توانید از این ها استفاده کنید HTMLبرچسب ها و ویژگی ها: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>